2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده.لباس تازم سوخت😭😭

1965 بازدید | 56 پست

یه کت و شلوار برا بیرون خریده بودم دادم دیروز خیاط برام تنگش کنه الان اومدم اتو کنم دستش یکم سوخت عصابم خورد شد..😭😭

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجای دستش 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
فداسرت😐

ینی ناراحت نباشم هی بغض میکنم شوهرم میگه پاشو بریم برات ۱۰تاازینا بخرم😓

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2738

منم یه چادر نو گرفته بودم برای بار اول اومدم اتو کنم برم خونه جاریم ..درست از وسط چادر شروع کردم .تا اتو رو گذاشتم سوخت ..اصلا یادم نمیره ..کوتاش کردم برای دخترم 

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2706