2091
2079

به خدااااا دیگه نمیکشم.

دیشب تو اووووج خواب ساعت ۳ تا ۳ونیم نشستم گریه کردم از دستش.

دوسالو دوماهشه.از بچگیش بد خواب بوده.یک شب نشده من یکسره بخوابم توی این دوسال..

همش نق.همش غرررر.اصلا نمیدونم چشه!

دیشب از ساعت ۲شروع کرد  غر زدن تا ۵صبح.

جرات ندارم دست بهش بزنم.بغلش کنم جیغ میزنه.

میزارمش روپام یه ربع میخوابه دوباره خودشو پرت میکنه پایین.جیغ و غررررر.به خدا پاشنه ی پام میسوزه.دیشب از ۲تا ۵روپام بود ولی هر ۱۰دقیقه خودشو پرت میکرد پایین گریه میکرد دوباره میزاشتم.

پاهام خواب میره همش😣

از بچگیش همینجوری بدقلق بوده اگرم حرفی بزنم یا صدام دربیاد قهر میکنه همون نصفه شب کلشو میکوبه زمین!

پریشب قهر کرد باااهیچ چی اروم نمیشه.😥

شما تصور کنید طاق باز خوابیدید بعد یه بچه ی ۱۳کیلویی رو پاتونه بعد تکونش بدید بخوابه.۳تا ۵ساعتم همین شکلی بمونید.از کمر درد صبح نمیتونستم پاشم.

هیچ کسم جرات نداره بهش دست بزنه نه شوهرم نه مامانم نه ..........

فقط خودم باید بالاسرش باشم وگرنه قهر میکنه

دیگه درمونده شدم😦دیشب نشستم گریه کردم از دستش

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
بله دیشب منم گریه کردم 

بچه ی شما چرا؟

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

عكسش لطفا

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

اخه چرا مشکلش چیه نکنه جاییش درد میاد 

زوری نخوابونش اصلا 

توروز میخوابه .؟ 

پسرمن توروز یک ساعت بخوابه شب ۳ نصف شب نیخوابه بخوام زوری بخوابونم گریه میکنه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

بچه من تو نوزادي  بخاطر كوليك بدخواب برد عاداش دادم به ننو سنتي حل شد مشكلم فقط وقتي از ننو جداش كردم يك هفته ي وحشتناك داشتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي  عشق مامان بالاخره بعد كلي انتظار ٩٩.٥.٤ ارسلانم دنيا اومد خدايا ازت ممنونم كه منو لايق مادر بودن دونستي  دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم سركاردولتي و ثابت بره  
2050
عكسش لطفا

ولم کن الان اعصابم از دستش خورده😟

عکس موهاش تو تاپیک قبلم هست برو ببینش ظاهرش قشنگه باطنش پدرمنو دراورده😂

خدایا منم از این بچه های مامانی و لوسو میخوام ولی گریه نکنه بغل باباش بخوابه ولی مامانی باشه  

دختره یا پسره ؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2104

منم گریه کردم 

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ولم کن الان اعصابم از دستش خورده😟 عکس موهاش تو تاپیک قبلم هست برو ببینش ظاهرش قشنگه باطنش پدرمنو د ...

دیدم موهاشو

ماشالا😍😍😍

خدا به راه راست هدایتش کنه🤣🤣🤣

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

هم دردیم 

وای که بچه‌ی من چقد بدخوابه نصف شبی شروع میکنه جیغ و بهانه گیری

اول میگه آب دو دیقه بعد میگه جیش دارم بعد شیر میخاد بعددد هی همینطور تا یکی دوساعت نق زدن و بهانه گیری

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔
بچه ی شما چرا؟

خوابش میومد همش میکفت ماساژش بدم ماساژ میدادم بهانه میگرفت مبمرید روی شکمم بخوابه 

بع آب میخواست و گریه میکرد

اخرش باباش بیدار برای ۲ دقیقه رفتم توی اتاق درو بستم بغل باباش بود گریه اش شدید شد رفتم بیرون بعد از ۱۰دقیقه دوباره خوابید منم داشتم گریه میکردم و سرررد عجیبی گرفتم

من ! یه هفته ولش کردم.دست بهش نزدیم فقط کنارش خوابیدیم.شیشه شیرشو برداشت خورد وخوابید! ۲ و سال و ۱ ...

من ولش کنم نرم سمتش غوغا میکنه.امتحان کردم

چنان داد میزنه گریه میکنه به قول شوهرم کل آپارتمان میره تو دهنش😂

2051