1874
2106
عنوان

بیت کویین

173 بازدید | 23 پست

خانوما اقایون هرکی با سایت فری بیت کویین اشنایی داره،بیاد بهم کمک کنههههه

نمیدونم باید چیکار کنم😢

بهم در خواست دوستی بدید

نینی یار جون لطفا الکی نترکون تاپیکمو میخوام بهم کمک کنن فقط

تبلیغ نکردم

لطفا ب تنها تاپیکم سر بزن اگه کمکی میتونی کنی دریغ نکن دوستم🤗                                                         دو نفر فعالن با این اکانت❤
بیت‌کوین! بدون اطلاعات وارد این حوزه نشین وگرنه کل زندگیتون از بین میره. 

حرف امروز و دیروز نیس جانم

ی ساله رول زدم

حالا بلد نیسم برداشت کنم

از خود فری بیت کویین هم برا ایمیلم پیام اومد ک یا ادامه بده یا برداشت کن

ولی بلد نیسممممم😢

لطفا ب تنها تاپیکم سر بزن اگه کمکی میتونی کنی دریغ نکن دوستم🤗                                                         دو نفر فعالن با این اکانت❤
حرف امروز و دیروز نیس جانم ی ساله رول زدم حالا بلد نیسم برداشت کنم از خود فری بیت کویین هم برا ای ...

خوب اولا که بیت کویییین نه. بیت کوین

آموزش برداشتشو تو گوگل سرچ کن به فارسی و انگلیسی و یاد بگیر. اینجا هیچکس آموزش علمی و به درد بخور امکان نداره بهت بده. 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خوب اولا که بیت کویییین نه. بیت کوین آموزش برداشتشو تو گوگل سرچ کن به فارسی و انگلیسی و یاد بگیر. ا ...

کویییییین😅😅😅

اخه متوجه نمیشم جریان کیف پول و اینارو

برا همین پرسیدم

ممنونم دوستم😘

2087
حرف امروز و دیروز نیس جانم ی ساله رول زدم حالا بلد نیسم برداشت کنم از خود فری بیت کویین هم برا ای ...

من چندتا گروه عضوم میتونی بری اونجا سوال کنی

ولی کد ۱۲ رقمی یا ۲۴ رقمی رو دراختیار کسی نزار فقط مراحل برداشتو بپرس

تو گوگل هم احتمال زیاد باشه آموزشش

@cryptopumpist2

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
من چندتا گروه عضوم میتونی بری اونجا سوال کنی ولی کد ۱۲ رقمی یا ۲۴ رقمی رو دراختیار کسی نزار فقط مرا ...

عزیز دلم بخدا تلگرام ندارم من

وای من ک میخواستم ب ی نفر ک کمکم میکنه اعتماد کنم ک برام برداشت کنه ک😅

شما میتونی برام انجام بدی؟؟

عزیز دلم بخدا تلگرام ندارم من وای من ک میخواستم ب ی نفر ک کمکم میکنه اعتماد کنم ک برام برداشت کنه ک ...

نه نمیشه برداشت فقط خودت بحساب شما میاد

کی خریدی ؟چی خریدی؟خود بیت کوین رو خریدی؟

از کجا از صرافی یا توی کیف پولته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
نه نمیشه برداشت فقط خودت بحساب شما میاد کی خریدی ؟چی خریدی؟خود بیت کوین رو خریدی؟ از کجا از صرافی ...

من میگم ک نمیدونم چی ب چیه

خب اطلاعاتمو میدم بهت ک بیاد ب حساب خودم دیگه

از سایت فری بیت کوین هرروز هفت بار رول زدم

تا اینکه حوصلم نشد ولش کردم

از خود سایت ب ایمیلم پیام اومد  ک یا برداشت کن یا رول بزن باز

میزانشم اخرین سری ک نگا کردم با دلار چند مدت پیش ک گرون تر بود 90 میلیون بود انگار

حالا حتما کمتره چون ارزون شده

نه نمیشه برداشت فقط خودت بحساب شما میاد کی خریدی ؟چی خریدی؟خود بیت کوین رو خریدی؟ از کجا از صرافی ...

2231 دلار هس الان نگا کردم

2050

من با فری کوین کار نکردم اگه گفته برداشتو بزن باید بری قسمت ماکت بعد sel بزنی برات میفروشه به تتر تبدیل میکنی همون دلار .بعد باید بفرستی یه صرافی ایرانی که از قبل ثبت نام کرده باشی.اونجا که انتقال دادی میتونی سریع برداشت و بزنی بیاد به شماره حسابت.

پروسه طولانی نداره زیاد فقط باید وارد باشی ادرس ارسال و اشتباه کپی نکنی.

بهترین کار اینکه بری دفتر یکی از این صرافیها برات انجام بدن. اطمینانش بیشتره.چون شاید مبلغش بالا باشه. یا کسی که اعتماد داری بهش و وارده انجام بده که پولت نپره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با فری کوین کار نکردم اگه گفته برداشتو بزن باید بری قسمت ماکت بعد sel بزنی برات میفروشه به تتر تب ...

اخه چون خودم سر در نمیارم

میترسم بزنم همش بپره

کلی امید دارم بهش اخه😢

خب مگه نمیگن غیر قانونیه نرم صرافی باهام برخورد کنن!

شما کسیو مطمئن نمیشناسی ک بهم کمک کنه؟

اخه چون خودم سر در نمیارم میترسم بزنم همش بپره کلی امید دارم بهش اخه😢 خب مگه نمیگن غیر قانونیه ن ...

صرافی کریپتولند و بستند اون ایرانی بود و دفترش تو تهران خ ونک بود ولی چندتا صرافی داریم دارن کار میکنند مثل ارزجو و نویتکس.. اینا فعالا بعد کار شما یه روزه انجام میشه زمان بر نیست. فقط باید طرف بلد باشه

متاسفانه من کسی رو ندارم وگرنه کمکت میکردم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صرافی کریپتولند و بستند اون ایرانی بود و دفترش تو تهران خ ونک بود ولی چندتا صرافی داریم دارن کار میک ...

ممنونم گلم ک وقت گذاشتی توضیح دادی بهم

دعا کن بتونم برداشتش کنم😘😘😘

ممنونم گلم ک وقت گذاشتی توضیح دادی بهم دعا کن بتونم برداشتش کنم😘😘😘

انشالله که میشه پیگیرش باش. کلی پوله🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104
من توی کریپو کار کردم یا همون ارز دیجیتال، مشکلت چیه؟ 

برا من فری بیت کویین بود

بیت کوین مگه همون ارز دیجیتال نیس؟

بلد نیسم برداشت کنم

یه ساله تو اون سایت رول زدم

چجوری برداشتش کنم؟؟

@matin68.9 ایدی تلگرامم پیام بده اونجا بت بگم طولانیه 

بلدی؟

میشه تو خصوصی بهم بگی؟

بخدا ندارم تلگرام

2051