2737
2734
عنوان

دوستان شمارودعوت میکنم به چله گره گشا...

| مشاهده متن کامل بحث + 4259 بازدید | 548 پست
عزیزم من میترسم نتونم بخونم ی روز و مدیون شم به دوستان... برا همین میخاستم تنهایی بخونم..  چله ...

آهان 

من فکرکردم میخواین توچله باشین باشه هرجورراحتین 

ان شاالله حاجت روابشید

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
آهان  من فکرکردم میخواین توچله باشین باشه هرجورراحتین  ان شاالله حاجت روابشید

ببخشید دیگه فداتشم.. 🙏🌹

ممنونم ازت انشالله شما هم حاجت روا بشید ❤🥀

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم شرمنده پیامتونودیرجواب دادم درگیرامتحانابودم نرسیدم پیاماروبخونم🌹🌹🌹 عزیزم بهتره بعداز ...

ان شاالله که موفق باشید در امتحانات.😊😊

یعنی موقع قنوت به زبان فارسی براش دعا کنم یا بعد از اینکه کلا نماز تموم شد برا اون کسی که اون شب نوبتشه دعا کنم؟؟

2728
ان شاالله که موفق باشید در امتحانات.😊😊 یعنی موقع قنوت به زبان فارسی براش دعا کنم یا بعد از اینکه ...

سلامت باشی عزیزم  

بله موقع قنوت به فارسی برای حاجت دلشون دعاکنید

سلامت باشی عزیزم     بله موقع قنوت به فارسی برای حاجت دلشون دعاکنید

اه چه جالب نمیدونستم میشه فارسی هم دعا کرد.

ببخشید تو قنوت نماز وتر که آرش یه دعا هستش که خودتون گذاشتین میشه اونو نخونیم فقط تا العفو پیش بریم،؟؟

@helenaمامان       نور عزیز، الهی بزودی زود حاجتروابشی🙏💚🌿💙
 تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
اه چه جالب نمیدونستم میشه فارسی هم دعا کرد. ببخشید تو قنوت نماز وتر که آرش یه دعا هستش که خودتون گذ ...

توقنوت نمازواجب هم میتونیدفارسی دعاکنید

بله تاهمونجابخونیدایرادی نداره

2738
@مامان_آینده_هستم       @طلاونقره       @شادلی1356 &n ...

سلام خواهرخوبم

من شرمندتونم نمیتونم نمازشب بخونم.اصلا شرایط روحی و جسمیم خوب نیست😭😭😭اوضاعمون داغونه حالم خوب نیست😥😭

التماس دعا.تروخدابرام دعاکنید مشکلم حل بشه از استرس حالم بده🙏🙏🙏❤

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
@helenaمامان       نور عزیز، الهی بزودی زود حاجتروابشی🙏💚🌿💙

خیلی ممنونم ار دعای قشنگت بخدا اشکمو در اومد دیشب خیلی دعوای پر تنشی داشتیم من و شوهرم ،شوهرم دیونه شده انگار به هیچکی رحم نکرد دست رو مامان و خواهراش بلندکرد به باباش فحش میداد به من فحش میداد قایم شدم والا منو میکشت تو رو خدا واسم دعا کن سرعقل بیاد دخترم کوچیکه گناهش چیه😔

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
خیلی ممنونم ار دعای قشنگت بخدا اشکمو در اومد دیشب خیلی دعوای پر تنشی داشتیم من و شوهرم ،شوهرم دیونه ...

ان شاء الله خدا آرامش رو به زندگیت برگردونه حاجاتتم رواشه 

عزیزم عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتم منهم موده والله قدیر والله غفور رحیم 

تو سوره ممتحنه هست بخون برای رفع کدورت خوبه 

وجعلنا من بین ایدیهم سدا و من خلفهم سدا و اغشیناهم فهم لا یبصرون رو هم بخون ان شاء الله آروم میگیره زیاد بخون تا اونجا که میتونی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
ان شاء الله خدا آرامش رو به زندگیت برگردونه حاجاتتم رواشه  عزیزم عسی ان یجعل بینکم و بین الذین ...

ان شاالله میخونم مرسی عزیزم واسم دعا کن

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
سلام خواهرخوبم من شرمندتونم نمیتونم نمازشب بخونم.اصلا شرایط روحی و جسمیم خوب نیست😭😭😭اوضاعمون داغ ...

سلام عزیزم دشمنت شرمنده خیلی براتون ناراحت شدم 

ایشالله که هرگره ای توزندگیتون هست بزودی بازبشه به بهترین شکل ممکن 

قابل باشم حتمادعات میکنم خواهرعزیزم توکلت به خداباشه همه چیزدرست میشه

من شب خیلی دیر میخوابم،مثلا ساعت یک و نیم اینا. میشه اون موقع خوند قبل خواب؟؟

بله عزیزم ازنیمه شب شرعی( حدودابعدازساعت 12)تاقبل ازاذان صبح میتونیدبخونید

2706