2410
2553
عنوان

دوستان شمارودعوت میکنم به چله گره گشا...

| مشاهده متن کامل بحث + 4258 بازدید | 548 پست
ممنون عزیز دلم خیلی لطف کردی... چند شب باید خوند؟

اینجا از جمعه شب شروع کردیم تا  عید قربان کلا 41روز میشه .روز اول به نیت سلامتی و ظهور آقا امام زمان و بقیه 40روز هم هرروز برای حاجت یکی از دوستان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هستم...فقط هرروز یاداوری کنین ♥

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2720
اینجا از جمعه شب شروع کردیم تا  عید قربان کلا 41روز میشه .روز اول به نیت سلامتی و ظهور آقا امام ...

من خیلی راه ها رفتم حاجت نگرفتم... امیدوارم این نماز حاجت بده..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
سلام  بخاطرپریودی نمیتونی؟

سلام عزیزم...

بله

این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
سلام عزیزم... بله این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره 

تجربه بچه هارواینجاسرچ کن

شمابعدپریودی شروع کن وبه همون تعدادشبی که نخوندی بعدازپایان چله ادامه بده

ماازشب شنبه شروع کردیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13145932/چله-نماز-استغاثه-به-امام-زمان?postId=332989974
سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره  تجربه بچه هارواینجاسرچ ک ...

باشه عزیز دلم حتما... ممنون ازت..

در کل ۴۱ روز میخونم دیگه درسته؟

2714

سلام عزیزم من خوندم ان شاء الله خدا نماز منم به خاطر شما خوبان قبول کنه عزیزجان لیست هست برای دعا کردن اگر آره صفحه چنده

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
سلام عزیزم من خوندم ان شاء الله خدا نماز منم به خاطر شما خوبان قبول کنه عزیزجان لیست هست برای دعا کر ...

سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖

شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم واینکه شماجای malake yazdahom هستی چون همون اول انصراف دادن منتهامن دیگه لیست جدیدننوشتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13145932/چله-نماز-استغاثه-به-امام-زمان?postId=332989974

سلام تاپیک‌آخر منم‌بخونید 

التماس دعا💜

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

@مزگین   الهی بزودی زود حاجتروابشی💜🙏💙

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706