2733
2734

سلام دوستان

ازشنبه (ولادت بانوفاطمه معصومه)تاعیدقربان 40روزمتوالی هست که بهترین زمان برای گرفتن حاجته وبهش چله ذوالقعده گفته میشه که به اصطلاح علمابهارحاجت هاست

یعنی اگرکسی دراین چهل روزدعاکنه محاله دست خالی برگرده

ماقصدداریم دراین مدت 40شب نمازشب بخونیم که قطعاخودتون بهترمیدونیدچقدرگره گشاست

نمازشب11رکعته 4دورکعت(به نیت نمازشب)ودورکعت نمازشفع ویک رکعت نمازوترکه مابه دلیل اینکه شایدبرای بعضی سخت باشه 11رکعت روکامل بخونن فقط 3رکعت آخریعنی نمازشفع ووتررومیخونیم 

زمان خوندن نمازشب ازنیمه شب شرعی هست تاقبل ازاذان صبح امااگردوستان به هردلیلی نمیتونن دراین زمان بخونن میتونن این 3رکعت روتاغروب فردابه نیت قضابجابیارن

هرشب به نیت حاجت یک عزیزخونده میشه

پریودی برای چله مشکلی ایجادنمیکنه بعدازپایان چله تعدادنمازشب هایی روکه درپریودی نخوندین بجامیارید

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام دوس دارم شرکت کنم ولی میترسم روزایی رو  نخونم و چلتون ناقص بشه

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
2738

دوستان بازم تاکیدمیکنم دراین 40روزقصدداریم سه رکعت آخرنمازشب یعنی نمازشفع ووترروبجابیاریم ولی طریقه خوندن8رکعت اول روهم میزارم برای دوستانی که میخوان نمازشب روکامل بخونن  

نماز شب 11 رکعت می باشد که به سه بخش تقسیم می شود و به طریقه زیر خوانده می شود.

1. نیت : دو رکعت نماز شب می خوانم قُربة اِلی الله

2.رکعت اول : سوره حمد 1 مرتبه ، سوره توحید ا مرتبه خوانده شود و به رکوع و سجود می رویم.

3. رکعت دوم : مانند رکعت اول یک مرتبه حمد و تو حید را می خوانیم سپس قنوت گرفته و دعای قنوت را می گوییم و بعد از آن به رکوع و سجده می رویم و تشهد و سلام می گوییم.

این نماز را چهار بار تکرار می کنیم تا هشت رکعت نماز شب شود.

نماز شفع    

رکعت نماز شَفْعْ می خوانم قُربة اِلی الله 

سوره حمد و ناس را به ترتیب یک مرتبه می خوانیم وسپس به رکوع وسجده می رویم. 

مانند رکعت اول یک بار سوره حمد و سوره فلق  را می خوانیم و قنوت می گیریم و سپس به رکوع و سجده می رویم و تشهد و سلام را به جای می آوریم.

پس از نماز شفع یک رَکعت ، نماز وَتر خوانده می شود که نماز شب با آن پایان می یابد و اینگونه خوانده می شود.

پس از نماز شفع یک رَکعت ، نماز وَتر خوانده می شود که نماز شب با آن پایان می یابد و اینگونه خوانده می شود.

یک رکعت نماز وَتْر می خوانم قُربة اِلی الله 

در این رکعت یک مرتبه سوره حمد و سه مرتبه سوره توحید را می خوانیم وسپس یک مرتبه سوره فلق و ناس را می خوانیم . 

چهل بار بگویید ( اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ )

« خدایا ببخش جمیع مؤمنین مرد و مؤمنین زن را».

و بعد از آن هفتاد بار ( اَسْتَغْفِرُ اللهَ رَبی وَ اَتُوبُ اِلَیه) «آمرزش می طلبم از خدایی که پروردگارم است و بسویش باز می گردم ». بگویید.

سپس حاجت بطلبید

نور هستم واسه آرامش دلم و سلامتی بچه ام 

بهتر شدن اخلاق شوهرم و انتقالیی شوهرم به شهر اهواز

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

سلام اگه عذرشرعی داشته باشیم چی؟

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹

میگم هرشب بیایم تو این تاپیک بگیم که خوندیم از کی شروع کنیم واسه خوندن؟

2706