2328
عنوان

دوستان شمارودعوت میکنم به چله گره گشا...

| مشاهده متن کامل بحث + 4204 بازدید | 548 پست
سلام  بخاطرپریودی نمیتونی؟

سلام عزیزم...

بله

این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

خدایا عشقمو برام نگهش دار ❤ یه کاری کن برای این عشق.. برای این حس و دوس داشتن مظلوم... من ۵ ساله دلم به معجزت خوشه.. پس کی میان روزای خوب من..هر کی امضامو خوند اگه خواست لطفا برای رسیدنمون به هم صلوات بفرسته.. اگه صلوات فرستادین بگین منم دعاتون کنم 🧡🌻لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
سلام عزیزم... بله این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره 

تجربه بچه هارواینجاسرچ کن

شمابعدپریودی شروع کن وبه همون تعدادشبی که نخوندی بعدازپایان چله ادامه بده

ماازشب شنبه شروع کردیم

سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره  تجربه بچه هارواینجاسرچ ک ...

باشه عزیز دلم حتما... ممنون ازت..

در کل ۴۱ روز میخونم دیگه درسته؟

خدایا عشقمو برام نگهش دار ❤ یه کاری کن برای این عشق.. برای این حس و دوس داشتن مظلوم... من ۵ ساله دلم به معجزت خوشه.. پس کی میان روزای خوب من..هر کی امضامو خوند اگه خواست لطفا برای رسیدنمون به هم صلوات بفرسته.. اگه صلوات فرستادین بگین منم دعاتون کنم 🧡🌻لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من خوندم ان شاء الله خدا نماز منم به خاطر شما خوبان قبول کنه عزیزجان لیست هست برای دعا کردن اگر آره صفحه چنده

برای خونه دارشدن همه مستاجرا و حاجت قلبیم اگر دوست داشتی دعا کن خدا جواب خوبیتو بده
2343
سلام عزیزم من خوندم ان شاء الله خدا نماز منم به خاطر شما خوبان قبول کنه عزیزجان لیست هست برای دعا کر ...

سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖

شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم واینکه شماجای malake yazdahom هستی چون همون اول انصراف دادن منتهامن دیگه لیست جدیدننوشتم

سلام تاپیک‌آخر منم‌بخونید 

التماس دعا💜

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد🌸❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

@مزگین   الهی بزودی زود حاجتروابشی💜🙏💙

درمسیرنور با قرآن   خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     ✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم رقم زده ای🙏✨          اللهم و من علی ببقاء ولدی، و باصلاحهم لی، و بامتاعی بهم💚✨💚                                  
سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖 شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم و ...

ممنونم عزیزم 

برای خونه دارشدن همه مستاجرا و حاجت قلبیم اگر دوست داشتی دعا کن خدا جواب خوبیتو بده
سلام عزیزم خوندم  بله تاپیکاشون خیلی مفیده محتاجیم به دعاعزیز

💜💜💜💜💜💜

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد🌸❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

سلام فائزه جان🍀💚🍀💚   ان شاءالله بزودی زود حاجتروابشی و سپید بخت🤲💚🍀💙

درمسیرنور با قرآن   خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     ✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم رقم زده ای🙏✨          اللهم و من علی ببقاء ولدی، و باصلاحهم لی، و بامتاعی بهم💚✨💚                                  
سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖 شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم و ...

سلام گلم. لیست تغییری کرده؟ اگه زودتر تغییرات رو بزارید و بگید ممنون میشم. واینکه هرشب که نماز رو میخونیم باید اعلام کنیم؟

@بنفشصورتی       @دخت_فرفری_مهربون       @پریاجان &nb ...

سلام عزیزم .

ببخشید من یه سوال داشتم من طبق برنامه هر شب تماز شب میخونم ولی در قنوت نماز وتر فقط 40 بار اللهم غفر للمومنین والمومنات ولمسلمین والمسلمات رو میگم دیگه اسم شخصی رو نمیبرم آیا من دارم غلط میخونم؟؟؟

سلام عزیزم . ببخشید من یه سوال داشتم من طبق برنامه هر شب تماز شب میخونم ولی در قنوت نماز وتر فقط 40 ...

میشه اسم ببری یا فقط همین جمله رو ۴۰ بار بگی.

من ۴۰ تا اسم نوشتم، هر بار که این جمله رو میگم یکی از اسمها رو هم میگم و اسم کسی که اون روز نوبتشه.

میشه اسم ببری یا فقط همین جمله رو ۴۰ بار بگی. من ۴۰ تا اسم نوشتم، هر بار که این جمله رو میگم یکی از ...

ممنون گلم بابت پاسخ گویی شما . ولی من سختم میشه اسم هارو نام ببرم. ولی چهرشون رو تو ذهنم میارم.😊😊

@little__miss   فاطمه جان، الهی بزودی زود حاجتروابشی و موانع استجابت دعات از میان برداشته بشه🙏🙏🙏🙏