1874
2093
عنوان

دوستان شمارودعوت میکنم به چله گره گشا...

| مشاهده متن کامل بحث + 4068 بازدید | 544 پست
سلام  بخاطرپریودی نمیتونی؟

سلام عزیزم...

بله

این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡
سلام عزیزم... بله این نماز برا حاجات محالم جواب میده؟

سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره 

تجربه بچه هارواینجاسرچ کن

شمابعدپریودی شروع کن وبه همون تعدادشبی که نخوندی بعدازپایان چله ادامه بده

ماازشب شنبه شروع کردیم

ماملت امام‌ حسینیم  ماملت شهادتیم
سلام عزیزم بله برای حاجت محال برداشتم گفتم دوستان هم همراه بشن بهتره  تجربه بچه هارواینجاسرچ ک ...

باشه عزیز دلم حتما... ممنون ازت..

در کل ۴۱ روز میخونم دیگه درسته؟

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
سلام عزیزم من خوندم ان شاء الله خدا نماز منم به خاطر شما خوبان قبول کنه عزیزجان لیست هست برای دعا کر ...

سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖

شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم واینکه شماجای malake yazdahom هستی چون همون اول انصراف دادن منتهامن دیگه لیست جدیدننوشتم

ماملت امام‌ حسینیم  ماملت شهادتیم

سلام تاپیک‌آخر منم‌بخونید 

التماس دعا💜

🌸الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸   لطفا امضامو بخونید❤❤❤❤🤩🤩🤩   سلام عزیزدلم🤩امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه.دوست خوبم حتما به تاپیک های  @baboune سر بزن❤🤩درباره کار خیره🤩وقتی تاپیکاشو خوندی برای بقبه ام به اشتراک بذار تا تو ثوابش شریک بشی🙏💚اینم لینک اولین تاپیکش درباره کار خیر👇                                                                                                    https://www.ninisite.com/discussion/topic/6510583/%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%85-%db%8c%da%a9-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d9%88%d9%86-%db%8c%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%af%d9%85%d8%a7%d9%88%d9%84    💚خدایا شکرت❤💚خدایا شکرت❤💚خدایاشکرت❤💚

@مزگین   الهی بزودی زود حاجتروابشی💜🙏💙

تاپیک نوراینحاست 💛 مناجات سالکان 💎ای خداوند، در دل من بیارای تنهایی در شبها و روزها را و مناجات با تو را🤲حسنات مرا با معصیتی که به آن آمیخته گردد تباه منمای.🤲 خلوتهایم را به خیالات ناپسندی که برای آزمایش بر دل من می فرستی بر هم مزن💎.
2051
سلام عزیزم خوندم  بله تاپیکاشون خیلی مفیده محتاجیم به دعاعزیز

💜💜💜💜💜💜

🌸الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸   لطفا امضامو بخونید❤❤❤❤🤩🤩🤩   سلام عزیزدلم🤩امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه.دوست خوبم حتما به تاپیک های  @baboune سر بزن❤🤩درباره کار خیره🤩وقتی تاپیکاشو خوندی برای بقبه ام به اشتراک بذار تا تو ثوابش شریک بشی🙏💚اینم لینک اولین تاپیکش درباره کار خیر👇                                                                                                    https://www.ninisite.com/discussion/topic/6510583/%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%85-%db%8c%da%a9-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d9%88%d9%86-%db%8c%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%af%d9%85%d8%a7%d9%88%d9%84    💚خدایا شکرت❤💚خدایا شکرت❤💚خدایاشکرت❤💚

سلام فائزه جان🍀💚🍀💚   ان شاءالله بزودی زود حاجتروابشی و سپید بخت🤲💚🍀💙

تاپیک نوراینحاست 💛 مناجات سالکان 💎ای خداوند، در دل من بیارای تنهایی در شبها و روزها را و مناجات با تو را🤲حسنات مرا با معصیتی که به آن آمیخته گردد تباه منمای.🤲 خلوتهایم را به خیالات ناپسندی که برای آزمایش بر دل من می فرستی بر هم مزن💎.
سلام عزیزم قبول باشه ازتون ان شاالله💝💖 شرمنده همون روزمیخواستم صفحه لیستو بهتون بگم فراموش کردم و ...

سلام گلم. لیست تغییری کرده؟ اگه زودتر تغییرات رو بزارید و بگید ممنون میشم. واینکه هرشب که نماز رو میخونیم باید اعلام کنیم؟

@بنفشصورتی       @دخت_فرفری_مهربون       @پریاجان &nb ...

سلام عزیزم .

ببخشید من یه سوال داشتم من طبق برنامه هر شب تماز شب میخونم ولی در قنوت نماز وتر فقط 40 بار اللهم غفر للمومنین والمومنات ولمسلمین والمسلمات رو میگم دیگه اسم شخصی رو نمیبرم آیا من دارم غلط میخونم؟؟؟

سلام عزیزم . ببخشید من یه سوال داشتم من طبق برنامه هر شب تماز شب میخونم ولی در قنوت نماز وتر فقط 40 ...

میشه اسم ببری یا فقط همین جمله رو ۴۰ بار بگی.

من ۴۰ تا اسم نوشتم، هر بار که این جمله رو میگم یکی از اسمها رو هم میگم و اسم کسی که اون روز نوبتشه.

میشه اسم ببری یا فقط همین جمله رو ۴۰ بار بگی. من ۴۰ تا اسم نوشتم، هر بار که این جمله رو میگم یکی از ...

ممنون گلم بابت پاسخ گویی شما . ولی من سختم میشه اسم هارو نام ببرم. ولی چهرشون رو تو ذهنم میارم.😊😊

@little__miss   فاطمه جان، الهی بزودی زود حاجتروابشی و موانع استجابت دعات از میان برداشته بشه🙏🙏🙏🙏
1718