2733
2734
عنوان

خواستگار

214 بازدید | 10 پست

من یه خواستگاری دارم که پنج ماهه باهاش در ارتباطم نه پنج ماه که همش در ارتباط باشیم هی میره وباز خودش میاد ،من از اول نمیخواستم باهاش ازدواج کنم چون قصد ازدواج نداشتم ،روزیکه اومد خواستگاری نه گل آورد ویه شیرینی آورد که عین نون بربری بود از بس خسیس بود ولی گفتم اشکالی نداره تا اینکه انقدر عجله داشتن فرداش اومدن قراره سکه و بزارن که دوتا زن داداشاشو با خودش آورد ما می گفتیم ۱۱۴ ولی اون انقدر چونه زد که پنجاه تا باشه ولی چون به قول خودش منو دوست داشت قبول کرد و انقدر خسیس بود میگفت سالی یه مانتو واست میخرم و خلاصه گفت باید با خانوادم وزن داداشام تو یه آپارتمان زندگی کنی منم گفتم نمیتونم اونم باز رفت وبعد از یه ماه برگشت گفت شرطت قبوله،خلاصه منم گفتم چون پسر خوبیه باهاش ازدواج کنم ورابطمون خوب بود که من بهش گفتم داداشت از زن داداشت خیلی سرتره وواقعیتو گفتم اونم گفت اصلا اینجور نیست بعدش دیدم یه پست گذاشته تو اینستا که تو زندگی دیگران فضولی نکنیم و آدمی آدمیت لازم است منم خیلی بهم برخورد گفتم این چیه که تو اینستا گذاشتی که منو ضایع کنی اونم اول گفت منظورم با تو نبوده ولی بعدش گفت من طرفدار حقم و منم گفتم من منظور بدی نداشتم از اون حرف فقط واقعیتو گفتم و خلاصه گفتم از زندگیم برو بیرون چون بهم بی احترامی کردی اونم قهر کرد رفت دیدم باز گذاشته تو اینستا که مثلا من اونو نمیخوام که همه فهمیدن،رفتارش خیلی بچگانست،چیکار کنم باهاش؟

این آدم مرد زندگی نیست تمام

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فرار کن ازش اصلا هم ادم خوبی نیست میخواد ازدواج کنه و بعدا طبق برنامه خودش پیش بره.

این کجاش خوبه؟ خیلی داغونه ببخشید، زندگیتون رو نابود میکنه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738

خسیسیش بده. ولی خوب تو واقعیت رو گفتی، اون هم واقعیت رو در مورد فضول بودن تو گفته. واقعا چرا ما ایرانیها فکر می کنیم اگر در مورد شکل و قیافه و زندگی دیگران نظر ندیدم چیزی ازمون کم میشه. برادرش اگر سرتر هم باشه الان اونا دارن زندگیشونو می کنن و این تو هستی که به خاطر قضاوت بیهوده کنار گذاشته شدی. 

خسیسیش بده. ولی خوب تو واقعیت رو گفتی، اون هم واقعیت رو در مورد فضول بودن تو گفته. واقعا چرا ما ایرا ...

من اونو کنار گذاشتم چون از اول خوشم ازش نیومد نه اون،بعدشم اگه شعور نظر دادن نداری نیا تاپیک