2726
اره چرا نکنه من هفته ۳۸رفتم یه دکتر دیگه برا عمل سزارین چرا قبول نکنن 

من بهش گفتم اونم قبول کرده اما بهش گفتم اگه زودتر  دردم بگیره چی گفت من زیر 36هفته که بچه نارسه نمیتونم سزارین کنم 

من بهش گفتم اونم قبول کرده اما بهش گفتم اگه زودتر  دردم بگیره چی گفت من زیر 36هفته که بچه نارسه ...

دوست من زودتر کیسه آبش پاره شد مسیر دکترخودش دوربود ترسید رفت همین ببمارستان بغل خونه بدون هیچ حرفی به میل خودش سزارین شد الان دیگه هر بیمارستان خصوصی هم بری قبول میکنن

خدایا مسافر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصفهانم من به دکترخودمم گفتم اونم قبول کرده اما بهش گفتم اگه زودتر  دردم بگیره چی گفت من زی ...

خب چرا فکر میکنی زیر36هفته زایمان میکنی؟؟؟

من انقباض های رحمیم از هفته30 بارداری شروع شد اینقدر استرس نداشتم که تو داری

هیچی نمیشه عزیزم سر موقع زایمان میکنی

2728
جدی یعنی دکتره نمیگه چون دیر اومدی دیگه نمیشه؟

چرا بگه از خداشم هست ی دستمزد زایمان نصیبش میشه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
خب چرا فکر میکنی زیر36هفته زایمان میکنی؟؟؟ من انقباض های رحمیم از هفته30 بارداری شروع شد اینقدر است ...

سلام عزیزم منم دلدرد داشتم ودرد کشاله ران هفته ۳۰ و۵ روزم بعد دکتر بهم احتمال زایمان زودرس داد خیلی ترسیدم شما الان چند هفته ای .استراحت داری؟ البته من آمپول وشیاف هم استفاده میکنم 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
سلام عزیزم منم دلدرد داشتم ودرد کشاله ران هفته ۳۰ و۵ روزم بعد دکتر بهم احتمال زایمان زودرس داد خیلی ...

عزیزم من 9ماهه که زایمان کردم"به هیچ عنوان استراحت نداشتم هر روزم یک ساعت میرفتم پیاده روی"38هفته و 4روزم دکترم سزارینم کرد"گفت بچه دیگه کامله بیا سزارینت کنم که به ۴0هفته نرسه 

من زیر میزی را حاضرم بدم اما میترسم اخرش دکترم بگه نه نمیشه و اینا میخوام ببینم اگه بهونه اورد میتون ...

چرا سلامتیت رو به خطر میندازی؟؟؟خیلی از دکتر ها به خاطر اخلاق پزشکی این کار رو نمیکنن...اما به قول شما ،داریم متاسفانه که با زیرمیزی سزارین میکنن

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
عزیزم من 9ماهه که زایمان کردم"به هیچ عنوان استراحت نداشتم هر روزم یک ساعت میرفتم پیاده روی"38هفته و ...

دلدرد نداشتی؟ دکتر بهت استراحت نداد منو خیلی ترسوند ۶ تا بتمتازون زدم وگفت دفع پروتیینم دارم خیلی نگرانم کرده ممنون میشم راهنماییم کنی

دلدرد نداشتی؟ دکتر بهت استراحت نداد منو خیلی ترسوند ۶ تا بتمتازون زدم وگفت دفع پروتیینم دارم خیلی نگ ...

گلم من خیلی انقباض رحمی داشتم شکمم ی دفعه مثل سنگ میشد بعد ول میکرد"دکترم بهم امپول بتامتازون و قرص داد "ولی نه امپول رو زدم نه قرص رو خوردم چون گفت اگه قرص رو بخوری ممکنه تپش قلب بگیری که منم نخوردم"بهم نگفت استراحت کن "شما الان چند هفته ای؟

منکه دکترم اصلا ازم نپرسید میخوای سزارین بشی یا طبیعی 

رفتم پیشش 36هفته دیدم نامه بستری داد گفت فلان تاریخ بیا بیمارستان مردم سزارینت کنم همین 

نه زیر میزی گرفت نه چیزی

گلم من خیلی انقباض رحمی داشتم شکمم ی دفعه مثل سنگ میشد بعد ول میکرد"دکترم بهم امپول بتامتازون و قرص ...

من بهم اگفت استراحت کن وبستری شو بعد رفتم بیمارستان بهم آمپولا رو دادن ۶ تا بتامتازون بود تو دور روز تزریق کردم بعد ازم ازمایش گرفتن دفع پروتیین داشتم الان نمیدونم چکار کنم کامل ب هم ریختم  از طرفی ازمون دارم باید درس بخونم از طرفی سلامتی بچه ام خطر زایمان زودرس از طرفی دفع پروتئین 

2706