2737
2734

اره دوست من دوهفته ب زایمان دکترشو عوض کرد

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره چرا نکنه من هفته ۳۸رفتم یه دکتر دیگه برا عمل سزارین چرا قبول نکنن 

ی سوال داشتم هفته چندم سزارین میکنن؟هفته ۳۸تموم میشه سزارین میکنن؟یاهفته ۳۸شروع میشه؟

اتفاقا چن وقت پیش رفتم دکتر یه خانوم اومده بود ماه اخرش بود دکتر خودش سزارینش نکرده بود اومده بود پیش دکتر من

اونم قبول کرد نوبت زد

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
واقعا؟؟ نمیگن چون دیر اومدی نمیشه؟

پول حرف اولو میزنه متاسفانه چون الان دیگه غیر از موارد اورژانسی وبریچ بودن بچه واینا سزارین نمیکنن باید هلاک بشی بعد اگه نشدن میبرن سزارین،ولی اگه بخوای از قبل با دکتره هماهنگ میکنی میری سزارین اختیاری تو بیمارستان خصوصی یا نیمه دولتی دکتره چیکار داره دستمزدشو میگیره دیگه حتی میتونی روز آخر دکترتو عوض کنی

خدایا مسافر 
2706