2737
2734
عنوان

پشت کنکوری🙇🏻‍♀️🙇🏻‍♀️

129 بازدید | 7 پست

سال چهارمی هست ک میخام کنکور بدم از نظام  قدیم اومدم جدید کتابشو جمع کردم و خوندم 

خیلی میترسم اخرین فرصتمه ۲۰ روز مونده فقط 

سال اول و دوم ک کتاب نداشتم و امکانات 

سال سومی از دی شروع کردم مشاور نداشتم هیچی  نمیدونستم از کنکور دادن

ولی خوندم رتبم شد ۲۰ هزار

امسال  هم تموم تلاشمو  کردم با بدبختی ک میوند سراغم و تو ی خونه شلوغ  درس خوندن 

توکلم به خداست اما کاش سنم کمتر بود دیر فهمیدم کنکور چیه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تیکر کنکورمه۰۰ دختری در من ساز امیدواری میزند      از حضرت علی پرسیدند:بزرگترین گناه کبیره چیست؟حضرت نگفتند بی‌نمازی؛ نگفتند بی ‌حجابی؛ نگفتند روزه نگرفتن ...بلکه فرمودند: «مایوس و ناامید شدن از رحمت خداوند»باز آی باز آی هر آنچه هستی باز آیگر کافر و گبر و بت پرستی باز آیاین درگه ما درگه نومیدی نیستصد بار اگر توبه شکستی باز آی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشتت چیه ؟/

تجربی پزشکی میخام😭😭

تیکر کنکورمه۰۰ دختری در من ساز امیدواری میزند      از حضرت علی پرسیدند:بزرگترین گناه کبیره چیست؟حضرت نگفتند بی‌نمازی؛ نگفتند بی ‌حجابی؛ نگفتند روزه نگرفتن ...بلکه فرمودند: «مایوس و ناامید شدن از رحمت خداوند»باز آی باز آی هر آنچه هستی باز آیگر کافر و گبر و بت پرستی باز آیاین درگه ما درگه نومیدی نیستصد بار اگر توبه شکستی باز آی ...
2731
بله دیر فهمیدیم کنکور چیه متاسفانه 😢  انشاالله شما موفق بشی

همچبو پول درست میکنه 

موفق باشی گلم

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
2738