2410
2553

هرکی بینیش گوشتی بوده عمل کرده و راضیه تورو خدا دکترشو به ماهم معرفی کنه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به چه نتیجه ای رسیدید؟

نمیتونم بین اینا یکی رو انتخاب کنم. هرچی بیشتر تحقیق میکنم گمراهتر میشم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2720
برای گوشتی هم خوبه؟ الآنم ده میگیره؟

دوستم دماغش داغون بود خوب شد بزار آدرس پیج پیدا کنم بزارم ولی دماغ عربام عمل کرده میدونی که مال اونا بدتر از مال ایرانیاس...آره فکر نکنم خیلی گرون کرده باشه 

دوستم دماغش داغون بود خوب شد بزار آدرس پیج پیدا کنم بزارم ولی دماغ عربام عمل کرده میدونی که مال اونا ...

گوشتی بود دوستت؟

2714
کامیابی، امیری پویا، قنبرزاده، ایوبیان، محمدخانی، رسول پناه اینا گزینه های منن😐

من رفتم مطب کامیابی خوب نبود کارهاش البته شاید من خوشم نیومد ولی حتما برید مطب دکترها و بیمارها رو ببینید

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

دکتر علی گلجانیان عالیه

برنده انیسیتوی زیبایی شده تو ایران واقعا کارش حرف نداره مطبش هم تو تهرانه

خدا زمین رو گرد آفرید تا به انسان بگههمون لحظه ای که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ایدرست در نقطه آغاز هستی
2706