2726

انقدر دکتر ریخته من هرچی بیشتر میگردم گمراهتر میشم😭

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مازیار مطیعی معروف تو سعادت آباد ولی من خودم کیوان اختر کاوان،دوست دارم بعد مرداد عمل میکنم پیشش&nbs ...

اینستا دارن؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
مازیار مطیعی معروف تو سعادت آباد ولی من خودم کیوان اختر کاوان،دوست دارم بعد مرداد عمل میکنم پیشش&nbs ...

بسلامتی ..عزیزم شپا نوبت زدی ...ببین اگه عمل کردی 

بیا تاپیک بزن ...ببینم‌چجوری شدی 😁البتع تا اون موقع اگه فراموش نکرده باشی 

کاربریم دو نفره هستیم 
2728

کامیابی، امیری پویا، قنبرزاده، ایوبیان، محمدخانی، رسول پناه

اینا گزینه های منن😐

😩😩منم مثل تو ام  گیج شدم

من الان بیشتر از ده تا دکترو نشون کردم نمیدونم کدومو انتخاب کنم

کامیابی، امیری پویا، قنبرزاده، ایوبیان، محمدخانی، رسول پناه اینا گزینه های منن😐

مفرد _زرگر _نجفی_ی شیش هفتایی دیگه هستن اسمشون یادم نیس😂😂فعلن دارم روون کار میکنم

کاربریم دو نفره هستیم 
من با دکتر نجفی عمل کردم خوب عکسم تو پیجش هست

اسم کوچیکش چیه

2706