2733
2734
عنوان

تجربیات من بعد از 5 بار سفر به استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 204532 بازدید | 169 پست
ممنون به خاطر توضیحات خانم فا و شهرزاد عزیز
وقتی دعا می کنی، دعای تو از این جهان خارج می شود و به جایی می رود که هیچ زمانی نیست. دعایت به قبل از پیدایش عالم می رود. دعایت به آنجا که دارند تقدیرت را می نویسند می رود و تقدیر نویس ِ مهربان ِ عالم، تقدیرت را با توجه به دعایت می نویسد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من اگه میتونی از 15 خرداد تا 10 تیر بری عالیه . میخوری به فصل حراج بزرگ و کلی خرید توپ میتونی ...

سلام دوست عزيز،من يه پسر سه ساله دارم بنظرتون تو هوای بهمن ماه اذیت ميشه؟دبی برم بهتر نیست؟ و البته فستيوال خرید بران خیلی مهمه،چند حا خوندم اردیبهشت ماه هم هوا خوبه هم زمان تخفیفاته!!! 

بنظر من الی گشت خیلی عالیه واسه خرید تور

مخصوصن تور ترکیه رو پیشنهاد میکنم

ما دو ماه پیش رفتیم.. بابت زبان ترکی استانبولی هم یه فایل آموزشی صوتی دانلود کردیم که خیلی راحت میشد به کمک اون ارتباط برقرار کنیم:

https://looksfile.ir/product/46891/آموزش-زبان-ترکی-استانبولی

2738

به نظرم اگه خواستید تور استانبول بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

به نظرم اگه خواستید تور استانبول بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم

با سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید این سوال رو میپرسم ازتون چون اولین باره که دادم سفر خارج از ایران انجام میدم 

میخواستم ببینم اگه تو استانبول روم به دیوار مشروب مصرف کنیم وقتی برگشتیم ایران تو فرودگاه به دردسر نمی افتیم؟ منظورم اینکه ممکنه ازمون تست بگیرن؟

من در سفر به استانبول حتما تور کشتی استانبول رو پیشنهاد میکنم. خیلی عالی بود

همراه با شام و ترانسفر از هتل. سایت ترکیه هلپر رو حتما توصیه میکنم یه سری بزنید.

تورهای با قیمت مناسب داره-

تورهای گشت شهری

تورهای کشتی

تورهای آکواریوم و....

حتی من و آقامون خودمون اجاره سوئیت از این سایت گرفتیم.

2706