2737
2734
عنوان

دوتا فرش ۱۵متری خوبه یا

692 بازدید | 18 پست

دو تا ۱۲ بگیرم و دوتا ۶متری.سالنم ۴۲متره.از یه طرف فرش ۱۵متری میگن بعدا رو دستت میمونه واسه قالیشویی هم شستن و بردنش سخته از یه طرفم دوست دارم تو سالن فرش یه دست بندازم نه هم ۱۲ هم ۶ نظر شما چیه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

هفت تا شش متر 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه کلشو قراره فرش کنی؟

فضای خالی بذار 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من 15 متری دارم جابه جاییش سخته ولی خوشگله

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

هالت چطوره؟ نمیشه با سه تا ۹ متری ردیفش کرد؟ با فاصله بنداز زیر نبلها و میز ناهار خوری. بقیش رو فرش نکن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
مگه کلشو قراره فرش کنی؟ فضای خالی بذار 

اره الان دوتا ۹متری انداختم خیلی خالیه هم دایم دمپتیی میپوشم هم واسه طی کشیدن خسته کننده س

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
هالت چطوره؟ نمیشه با سه تا ۹ متری ردیفش کرد؟ با فاصله بنداز زیر نبلها و میز ناهار خوری. بقیش رو فرش ...

سه تا ۹ بهش فکر نکردم مرسی 

دوتا ۱۲ چرا نمیندازی ؟ یا یک ۱۲ با یک ۹ متری 

دوتا ۱۲ هم باز از دوطرف دومتری و اندی خالیه

2706