2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو حموم هی غسل میکنم ولی میگم درست نبود و دوباره غسل میکنم چندین بار انجام میدم دیگه خسته شدم

میری حپوم زیر دوش اب وایمیسی ی صلوات سرو گردن ی صلوات سمت راست ی صلوات سمت چپ تموم لازم نیس حتی دست بکشی این احکام وسواسی هست حساسم نشو  تل دادی تا فایلشو دارم برات بفرستم

من تو حموم هی غسل میکنم ولی میگم درست نبود و دوباره غسل میکنم چندین بار انجام میدم دیگه خسته شدم

حتی لازم نیس  ببینی اب رسیده یا نه تو خشک برو زیر اب بعد بدنت نکاه کن ببین جایی از بدنت خشک میمونه تموم بدنت خیسه

همبن که بدنت خیس بشه کافیه نمیخا  خیلی حساسیت بخرج بری وسواسی فقط باید هئیت غسل رو انجام بده

منم درگیرشم، هم واسه غسل ، هم دستشویی.  همش احساس میکنم نجاست بهم میپاشه، البته بعضی وقتها همینطور هم میشه 

اگه یه جایی از بدنم هم زخم بشه که کلی مواظبم یه موقع به جایی نزنم...

2738
منم درگیرشم، هم واسه غسل ، هم دستشویی.  همش احساس میکنم نجاست بهم میپاشه، البته بعضی وقتها همین ...

غسل که دررحد ابنکه بدنت خیس بشه  کافیه نمیخاد دره بین بزاری که اب رسید یا نه ترشحات دسشویی هم ابو  باز کن اگر پاشسرد هرچی بگو ابو پاکا

منم درگیرشم، هم واسه غسل ، هم دستشویی.  همش احساس میکنم نجاست بهم میپاشه، البته بعضی وقتها همین ...

اگر بری زیر دوش اب نجس بهت بگن کجات نجسه میگی همه حام نجسه ازت بپرسن چرا نجسه میگی خوب دوش اب نجس بود بعد بهت بگن که  خوب تو دست نکشیدی به حایی میگی خوب نکشیده باشم  رفتم زیر دوش اب نجس خوب اب ماکم همینه تو بری زیرش وایسی  سرت بگیزی طیرش بعد سمت زاست بعد سمت چپ تمون دیکه  بعد بای وسواسی فقط هئیت غسل باید انجام بده  اگر دوس داشتی بیا تل فایلش بهت بدم من بچه هایی که اومدن بهشون دادم  استفادع  کردن از فایل

2706