2726
تازه از سونو اومدم 7 هفتمه اما گفت قلبشو نمیبینم برو 10روز دیگه بیا خیلی ناراحتم گفتم ینی زود اومدم؟ گفت با این ابعاد جنین باید قلبش باشه اما شاید من نمیبینم 10روز دیگه ... خدایا
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگران نباش عزیزم. منم آخرای هفته 6 رفتم ندید. هفته 8 هم که رفتم خانومه گفت نمیبینم. اندازه ساک هم که بیشتر از 21 میل باشه دیگه احتمالش میاد پایین.. من که شروع کردم به گریه کردن یهو صدای قلبشو شنیدم.. هیج وقت یادم نمیره اون لحظه.. کامل ناامید شده بودم.. واسه من چون خیلی کوچولو بود و خیلی نزدیک جفت بود دیر پیداش کرد.. ایشالا واسه شمام همینطوره.. فقط استرس نداشته باش.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
منم سر پسر اولم همین اتفاق برام افتاد هفته 7 هیچی دیده نشد گفت 2 هفته دیگه بیا.... هفته 9 که رفتم افتخار داد دیده شد نگران نباش
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
صبر داشته باش.. ممکنه دستگاه سونو هم خیلی خوب نبوده باشه.. اونروز که من رفتم خانومه قشنگ ناامیدم کرد.. فکر کنم دید من دارم گریه میکنم یکم بیشتر گشت.. یعنی دوست داشتم خفه اش کنم اونموقع... قرار نیست که قلب همه نی نی یا تو یه زمان مشخص تشکیل بشه که!!!!!!! اینجا از بچه ها بپرسی خیلیا میان میگن تو هفته 9 یا 10 دیدن قلبشو...
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خدایا ینی میشه تشکیل بشه دلم داره مثه سیرو سرکه میجوشه قیافه شوهرم از جلو چشمم نمیره چقد ناراحت از پیشم رفت هی میگفت اگه قسمتون باشه میشه ... که من ناراحت نشم
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
2706