2733
2734
عنوان

به نظرتون می‌تونه مهریه بگیره

272 بازدید | 27 پست

یکی از آشناهای بسیار نزدیک متاسفانه درحال جدایی هستن این خانوم دوساله ازدواج کرده تو این دوسال با دوست های پسر و دخترش قرار میزاشت به بهانه ها ی مختلف مثل کلاس خیاطی نمیدونم هزار تا چیز دیگه حتی شب هم به شوهرش می‌گفت خونه مامانم گذشت تا این خانوم دوستاشو آورد خونش و پدر شوهرش متوجه شد از اون روز پرتش کردن بیرون الآنم خانوم می خواد مهرشو بگیره اگر دادگاه بفهمه که ایشون رابطه زنا هم داشتن مهریه رو میدن

فکر کنم بله

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب این خانوم هر غلطی دلش خواست بکنه بعد مهریه هم بدن خدا کنه ندن چون با اون پول می‌ره دنبال کثافت ک ...

عزیزم شما چیکار داری اون با پولش میخواد چیکار کنه اصن آتیشش بزنه 

مهریه حقشه و مطمئن باش جزای خیانتش رو خدا خودش براش کنار گذاشته فقط بسپارین به بالا سری

کاربری قدیمی که بی دلیل تعلیق شد🌚
2706