2726
عنوان

بوی قرمه سبزی داره دیوونم میکنه😭

310 بازدید | 24 پست

طبقه بالای خونه ی مادرشوهرم اینا هستم مهمون دارن بوی غذاش توکل ساختمون پیچیده 😭شوهرم بامادرش قهره واسه همین مارو نگفت که بریم😭خودم ماکارانی درست کردم شوهرم رفته باشگاه کاشکی برام میورد یکم بدجور دلم هوس کرده هعییی😔💔

پسرعزیزم منوبابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم  خُدآاااجووونمـ #مواظبِ تودلیم❤باش😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی فردا بپز

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2728
آخ ....شماره شوهرتون بده زنگ بزنم بره از ننش بگیره

شوهرم داشت میرفت تاکید کرد که ازشون غذا نگیری وگرنه خودت میدونی😔

پسرعزیزم منوبابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم  خُدآاااجووونمـ #مواظبِ تودلیم❤باش😍
بگو شوهرت بگیره از مغازه ای آشپزخونه ای جایی

اره اینجوری بهتره آخه نمیتونمم صبرکنم تا فردا😭😭😭

الهی باردارم هستی فردا بپز. منم باردارم و قورمه سبزی خوردم امشب ولی از شدت حالت تهوع همه رو گلاب ب ر ...

آخی عزیزم .من تو بارداریم اصلا حالت تهوع نداشتم فقط میخورم

2706