2737
2734

به نظرم این جور خاطرات خیلی سازنده س به خصوص واسه مامانا که بدونند چطور با بچه هاشون رفتار کنند به نظرم من پدر و مادری مسئولیت بزرگس من خیلی خاطره دارم به ترتیب میگم شما هم بگین بهترین خاطره خوبم اینخ که  هیچوقت یادم نمیاد از مامان بابام کتک خورده باشم بدترین خاطرم اینه که من تو بچگی نمیتونستم کلمه گ را تلفظ کنم و به جاش ج میگفتم مثلا گرگ آمد را میگفتم جرج آمد یا ک را چ میگقتم مثلا بیا بریم تو کوچه بازی کنیم را میگفتم بریم تو چوچه بازی کنیم و برادرهام خیلی مسخرم میکردن و تاثیر بدی رو اعتماد به نفسم گذاشته بود

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مریض شدم زندگیم اینوری شد هبچ وقت کمبود مالی نداشتم شاید این خوبه و بدی اینکه استرس خیلب بهم دادن

وای خدا را شکر شما حضور پیدا کردین داشتم به روح بودنم شک میکردم چه جور بهتون استرس میدادن چه بیماری عزیرم؟

وای خدا را شکر شما حضور پیدا کردین داشتم به روح بودنم شک میکردم چه جور بهتون استرس میدادن چه بیماری ...

نمیدادن میدن والا 😂 ۱۵سالمه و نبابا روح چی و قند و اینکه کلا سر درس پدر م در اومد از استس

2738
نمیدادن میدن والا 😂 ۱۵سالمه و نبابا روح چی و قند و اینکه کلا سر درس پدر م در اومد از استس

ای بابا درس اونقدرا مهم نیستا واقعا مهم نیست شاد باش گلم

منم مامانم هر جا می رفت از سر لج می گفت این خیلی تنبله خدایی هم این جوری نبودم 

وا چرا اینجور میگفت یادم باشه هر جا رفتم تعریف پسرم را بکنم مامان من تخریب نمیکرد ولی یادم هم نمیاد تعریف کرده باشی بهش میگفتم من این همه امتیاز مثبت دارم یه بار مثل بقیه ازم تعریف کن میگفت دختری که تعریفش را مادرش بکنه به درد لا جرز دیوار میخوره😂

تیرهوشانم و پدرم پزشکن و خواهرم جزوه بنیاد ملی نخبگان و دانشجو شریف ...

اوووووف چه شرایط سختی ولی خب استرس نداشته باش لذت ببر منم جزو بچه درس خون ها بودم ولی خب به خودم استرس نمیدادم خیلی عشق میکردم اصلا برام نمره مهم نبود معدلم ۱۸ ۱۹ بود تو راهنمایی د دبیرستان تو دانشگاه هم ۱۶ ولی یه بار هم برام مهم نبود نمرم بالا بشه فقط میخوندم اونم نه در حد خودکشی

بچگیم یادمه همیشه تحقیر می شدم حتی هنوزم خسته شدم دیگه دعا کن لطفاً برای امضام

از چه بابت تحقیر میشدی برای امضات از ته قلبم دعات کردم راستی اون تحقیر ها رو شخصیت الانت تاثیر داشته؟

2706