2703
2553

روزهایی بود که من خودم ختم های بسیار زیادی رو شروع و به اتمام میرساندم ک ختم های بسیار مجربی در نوع خودشان بودند،اما گره از مشکلاتم باز نمیشد...

با مراجعه به منبع معتبر از زبان بزرگان دین،متوجه موضوع ساده اما مهم شدم...

زیر بنای هر ختم مجربی در نوع خود پاکیزه شدن و پشیمانی از گناهان خود است.

لذا باتوجه به اعتماد و استقبال و پیشنهاد  شما دوستان عزیز ختمی بسیار مجرب برداشته امیدوارم ک گره از مشکلات  همه دوستان و بزرگواران بازشود...

🌹ختم۳۰هزار أَسْتَغْفِرُاللهَ وَربی و أَتُوبُ إِلَیْهِ🌹

این ختم ۴۰روزه است و روزی هزار استغفار گفته میشود...هرشخص روزانه هزار استغفار...

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دلم میخواد استغفار کنم .

حالا این یا اون ۶۰ روزه رو.

اما ممکنه یه روز نشه .و خرا بشه.😭

اینقدر که مشکل مالی داریم😣

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2720
چطوری شرکت کنم

اسمتون رو یادداشت میکنم هروقت شروع شد صداتون میکنم

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
منم میفرستم از کی شروع کنم

اسمتون رو یادداشت میکنم ظرفیت ک تکمیل شد صداتون میکنم 

اگه کسی رو میشناسین تگ کنین لطفا

من دلم میخواد استغفار کنم . حالا این یا اون ۶۰ روزه رو. اما ممکنه یه روز نشه .و خرا بشه.😭 اینقدر ...

عزیزم وقت زیادی نمیگیره ...

بازم ب خودتون بستگی داره

برای حاجت روایی اول نیازه ک انسان خودشو پاک کنه پس استغفار نیازه...

اگه دوست داشتین و مایل هستین ک اسمتون رو یادداشت کنم گلم

2714
عزیزم وقت زیادی نمیگیره ... بازم ب خودتون بستگی داره برای حاجت روایی اول نیازه ک انسان خودشو پاک ک ...

فعلا نه.

یوخ نتونم میمونه گردنم😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من هستم

اسمتون رو یادداشت میکنم تکمیل ک شدیم صداتون میکنم...

اگه کسی رو از دوستان یا اقوام میشناسین معرفی کنین ممنون

فعلا نه. یوخ نتونم میمونه گردنم😅

باشه گلم..هرجور صلاح میبینین.انشالله ک ب حاجتتون برسین

باشه گلم..هرجور صلاح میبینین.انشالله ک ب حاجتتون برسین

انشاالله.

خدا بخواد بتونم منم این ختم رو شروع کنم.اراده بده.

2706