2733
2734
عنوان

بارداری با وجود b-hcg منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 219923 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم  ۱۵روز عقب انداختم از دادم منفی بود ولی حدود سه هفته بعدش دوباره از دادم مثبت شده بود ...

سلام من ۴روزه عقب انداختم آرم منفی شد اما همش حس میکنم باردارم.

شما بعداز منفی شدن آزمایش بازم اقدام داشتین؟؟؟

ممکنه اونموقع ک آز دادین منفی بوده باشه و جواب از مثبت بخاطر اقدام بعدی باشه؟؟؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2731
سلام من ۴روزه عقب انداختم آرم منفی شد اما همش حس میکنم باردارم. شما بعداز منفی شدن آزمایش بازم اقدا ...

سلام ببخشید دیر جواب دادم... من وقتی آز دوم رو دارم و فرداش رفتم سونو دو ماه بود باردار بودم 

2738
دوستان عزیز سلام، من به تازگی عضو شدم. دوره پریودم همیشه ٢٨ روزه بود، الان ٤-٥ روزه که عقب انداختم، ...

چه خبر باردار شدی؟

یه بار آوی وی اف منفی ...دوباره انتقال جنین و روز نهم انتقال بتای زیر یک☹ ممکنه تا یه هفته دیگه بالاتر بره؟
الان ۱ این ماهدباید پریود میشدم اما هنوز نشدم یه بی بی زدم وقتی وز عقب افتاد منفی بود فرداش رفتم ازم ...

چه خبر باردار شدی؟

یه بار آوی وی اف منفی ...دوباره انتقال جنین و روز نهم انتقال بتای زیر یک☹ ممکنه تا یه هفته دیگه بالاتر بره؟
سلام من ۴روزه عقب انداختم آرم منفی شد اما همش حس میکنم باردارم. شما بعداز منفی شدن آزمایش بازم اقدا ...

چه خبر باردار شدین؟

سلام چي شد حامله بودين؟ منم مثل شما هستم 

شما آز چند بود عدد بتا و کی مثبت شد؟

چه خبر باردار شدین؟

ن عزیز بعد از چندروز پریود شدم.

دکترم بهم دوفاستون داد گفت پروژستورنم پایینه اصلا لانه گزینی نمیتونم بکنم‌ برای همینم روزای زیادی عقب انداختم و در نهایت پریود شدم.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
سلام دوستان عزیر، من برای اولین بار عقب انداختم البته پیشگیری داشتیم نمیدونم چرا هشت روز هست عقب ا ...

با وجود آزمایش منفی باردار شدید؟

ن عزیز بعد از چندروز پریود شدم. دکترم بهم دوفاستون داد گفت پروژستورنم پایینه اصلا لانه گزینی نمیتون ...

منم ده روزه مریودیم تاخیر داره آز بتا منفی بود بنظرتون منم دوفازتون بخورم که لانه گزینی بشه؟

2706