2737
2734
عنوان

بارداری با وجود b-hcg منفی

219914 بازدید | 219 پست
بچه ها کسی بوده آز بتا منفی بوده ولی باردار بوده ؟

آخه من 4 روز از وقتی باید پری میشدم گذشته ولی پری نشدم دیروز آز دادم منفی بود ..

سینه درد وحشتناک دارم ..... من حامله ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو به ادب خود ارزش می یابی پس آن را با بردباری زینت بخش.
امیر المومنین(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خلاصه که امکان نداره آزمایش منفی باشه اما شما باردار باشی.

شاید هورمونهات بالا پایین شدن یا فولیکول داری تو تخمدانت یا استرس داشتی و عصبی هست یا ....

اگه خیلی طول کشید برو دکتر ولی به نظر من به زودی پریود میشی
atrina جان آزمایشگاهی که رفتی اشکال داشته! اگه حداقل یک ماه از آخرین پریودت گذشته بود و درحالیکه شما بارداری بهت گفتند که نیستی میتونی از آزمایشگاه شکایت کنی و پدرشونو دربیاری.
2738
من ماه دوم حاملگی بودم هم بی بی هم ازمایش بتام منفی بود تازه هفته 6ازم مثبت شد اصلا نمیشه به اینا اعتماد کرد بستگی به بدنت داره که کی بتا بره بالا معمولا بتا تو خون زودتر از ادرار میره بالا پس ازمایش زودتر نشون میده مواظب باش
صلوات
زری جان متوجهی که چی نوشتی؟؟؟؟
هفته 6 مگه بعد از دوماهگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ازمایش بتا هیچ وقت خطا نداره! مگر اینکه آزمایشگاه نامعتبر باشه. از هر کسی دلتون خواست بپرسید

آزمایش بتا میدونی چیه؟ همونی هست که میری تو آزمایشگاه ازت نمونه خون میگیرند و هورمونی به اسم B-hcg رو اندازه میگیرند و حتی از هفته 2 بارداری میشه فهمید که بارداری یا نه! و خیلی دقیق هست

من تو سایت های خارجی نگاه کردم نوشته بود به روش انجام تست الایزا و ...... بستگی داره که کی جواب نشون داده میشه . و نوشته بود بعد از 10 زور از تاریخ قطع پریود جواب درسته حالا نمی دونم

تو علوم زیستی هیچ چیز 100% نیست

A qualitative urine or blood hCG test is ordered as early as 10 days after a missed menstrual period when a woman wishes to confirm whether or not she is pregnant (some methods can detect hCG even earlier, at one week after conception
تو به ادب خود ارزش می یابی پس آن را با بردباری زینت بخش.
امیر المومنین(ع)
دکتر سید حمید سجاد:

در چه مواردی تست بارداری از راه خون (BCHG) ویا ادرار (گراویندکس )مثبت می شود:
1- بارداری 2- بیماری مول و یا بچه خوره 3- سرطان رحم

در چه مواردی تست بارداری از راه خون (BCHG) ویا ادرار (گراویندکس ) منفی می شود:
1- ادرار رقیق 2- سقط جنین 3- حاملگی خارج رحم

علت نتایج مثبت کاذب:
1- آلودگی باکتریائی ادرار2-وجود پروتئین و یا خون در ادرار 3-مصرف متادون توسط بیمار

ارزیابی حاملگی از روی مقدار هورمون
اگر مقدار هورمون BhCG کمتر از 10 باشد شخص باردار نیست
اگر مقدار هورمون BhCG بیشتر از 25 باشد فرد باردار است
اگر مقدار هورمون BhCG بین 10 تا 25 باشد نمی توان با قاطعیت گفت شخص باردار است ویا خیر

اگر وسیله آزمایش خطا نداشته باشه و فرد انجام دهنده آزمایش مهارت کافی داشته باشه خطا به صفر میرسه!
دکتر رهام صادقی:

48 ساعت پس از لقاح تخمک آزمایش بتا HCG در خون مثبت میشود

برای رسیدن سطح این هورمون در ادرا بصورتیکه قابل جستجو باشد 15 روز وقت لازم است (البته بسته به متد های متفاوت در آزمایش این زمان متغیر است)

قانون اینگونه است ولی برخی آزمایشگاهها قانون رارعایت نمیکنند

2706