2137
2106

کسی  تجربه داره؟ چجوریه؟ خوب بوده تو چهره واقعا زیاد اثر داره؟

برای غسل و وصو چجوریه؟ مشکلی نداره؟ یا مثل کاشت ناخن باطل؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

لیفت مژه هم خیلی حذاب میشه 

لمینت مژه چیه 

😊هر دفعه میام یه چیزی اضافه میکنم به امضام 😒چیه خو دوس دارم به تو چه فضول 😐میشه دست بکشی رو پرم ؟ میشه وصله بشی به تنم؟ نمیشه که کبوتر جلد تو باشم و از بغلت بپرم☹حتی سر پیری اگر معرکه ای هم باشد من دلم باز تو را باز تو را باز تو را میخواهد......☹ پشه هم پشه های قدیم حداقل دست و پای آدمو میخوردن 🙄پشه های امروزی لب و صورت و گردن آدمو میخورن 😶 از پشه های آینده میترسم 😨 ماهم خوابمون سنگییییین😱😂پاندا🐼 میتونه تاریخ زایمان خودشو کنترل کنه و ۳ تا ۵ ماه به تعویق بندازه  😐اونوقت آدما نمیتونن یه 💨کنترل کنن زارت میده میره🙊💨🙄آبروش میره😑 میگی نه تو همین نی نی سایت نگاه کن ببین چه طوفانیه😂لعنتیا تازه اسمشونم اشرف مخلوقاته 😐😂من به اون لک لک پدسگ گفتم منو ببر بنداز تو سوئد😒 دهنش وا کرد بگه باشه 😑 من تالاپ افتادم اینجا😣تو رو خواستم تو باغ ❤قلبم❤ نشد ، همه‌ ی این گلا رو کندم نشد ...شبا خواستم بخوابم اصلا نشد ، دیگه حالم شبیه قبلا نشد...💔😭 هنوزم وسط سینَم 😞❤طُ❤ تنها دلیل هر تپشی💔 هی میگین دختر باس قد کوتاه باشه دختر قد کوتاه بغلیه 😒 خواستم بگم دختر قد بلندم خعلی بغلیه😋 منتها تو بغل یه پسر قد بلند😌 تو دستت بهش نمیرسه😛✌