1874
2106

از دیشب س هزار بار دعوا کردیممم

الانم دوباره دعوا کردیم 

سر اینکه مردسالاری داره

همش فک میکنع زن کلفت مرده و مرد اختیار زن داره 

و زن بدون مرد نباید اب بخورع 

منم متنفرم از این اخلاقش 

همش دعوا داریم واقعا خسته شدم مردم ازسردرد

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

واقعا دیه مردم هوف☹☹☹☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ولش کن باو برا خودت ت. خونه خوش بگذرون برمیگرده

بهتر ک رف از دستش راحت شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2064

اسی میخاستم  یک چیزی بهت بگم 

گفتم شاید اینجا ناراحت شی

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی هاتون‌ رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊
اسی میخاستم  یک چیزی بهت بگم  گفتم شاید اینجا ناراحت شی

بگو عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو عزیزم

نه ولش 

میخاستم  دعوات کنم

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی هاتون‌ رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊
2050

پیام کو

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 70 وزن الان 68 😁
2104

اسی بزار ببینم خب

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋

من تاپیکای قبلتو خوندم بنظرم هردوتون مقصرین تو خیلی مغروری و اگ کسی بگه بالا چشمت ابروس ناراحت میشی

شوهرتم رفتار درستی نداره جایگاه زن رو نمیدونه

یکم کوتاه بیا اینجا خونه بابات نیس نازتو بکشن 

شما رفتارتو درست کن شاید شوهرتم دست ار این لجبازی و رفتار غلطش برداشت