1874
2079

هوف خسته شدم بقران خودم حال درستی ندارم

دارم عذاب میکشم 

خدا لعنتش کنه خدا کنه بمیره خودش دید اخلاق من چجوره گوه خورد اخه اومد من گرفت 

چرا اینکار کرد 

من ادم تو سری خوری نیسم نمیتونم هر حرفیو قبول کنم نمیتونم کوتاه بیام سر چیزی حقمه

سر اینم هی بامن دعوا داره میگه دخترت لجبازه 

بگو یا درست شه یا راهمون از هموجدا کنیم بچش هم مال خودش

واقعا خسته شدم بقران از فشار عصبی دارم میمیرم

بغض گلوم گرفته داره خفم میکنه 

هرشب هرشب دعوا جنگ و بحث و غر

از دیشب سی صد بار دعوا کردیم 

چ گناهی کردم هنوز ۱۸سالم نشده ایقدر عذاب باید بکشم

چی میشد منم مث بقیه دخترا درس میخوندم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍
تقصیر خودتع زود ازدواج کردی

مگ من خواسمممم؟؟من‌گوه خوردم اگ خاسم لعنت ب مادر مادرم مجبورم گردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

بچن چن سالشه

وسَطِ طَبیعتِ بِکرِ ▵چِشمات▴غرقِ ▵آرامِشم...💛 بنام خداوندی که پرسپولیس را افرید تا اس تق لال بی سرور نماند❤
عزیزم آروم باش . مشاوره رفتید؟

نه مشکل ما با مشاوره حل نمیشه ۱۸۰درجه فرق داریم باهم اون حس مرد سالاری داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه جورایی شبیهه زندگیمون

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏(سه بار اومدی تو دلم،روحم،تموم نفسام،اماقسمتم نشدی با اینکه حست کردم...پس کی میای امید آیندم)😔واسم دعا کنیدلطفا💔.....                                                                                         گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا😒یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨😁
2050

آروم باش

واسه اعصابت خوب نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
بچه هم داری؟😐

ن حاملم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104

پس کار خوبی کرده مادرتو اورده بذار مادرت نتیجه بچه شوهر دادن رو ببینه این وسطیه طفل معصوم هم بدبخت شده خصوصا وقتی خودت هم نمیخواستی!!!!

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
1718