2726

نمیتونم تشخیص بدم که ورم داره یا نه ولی زیر دوتا بغلم درد میکنه

من مشکل ریفلاکس دارم و رو سطح شیب دار میخوابم و همش سر میخورم با بازوهام شبا خودمو میکشم بالا که اسید برنگرده حالا نمیدونم از اونه یا غددم واقعا مشکل پیدا کرده

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ممکنه کیست سینه باشه من رفتم سونو کرد گفت کیست سینه داری

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکل غدد لنفاری زیر گلو و فک داشتم .. در حد یک هفته بود... خودش از بین رفت.. نمیدونم دلیل درد این ...

عجیبه والا منم موندم برم دکتر یا نه چند روزیه اینجوری شدم

2728
ممکنه کیست سینه باشه من رفتم سونو کرد گفت کیست سینه داری

یعنی زیر بغلت درد میکرد یعنی؟ درد سینه هم داشتی؟ چون من گاهی قفسه سینم هم درد میگیره

یعنی زیر بغلت درد میکرد یعنی؟ درد سینه هم داشتی؟ چون من گاهی قفسه سینم هم درد میگیره

بله 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
عزیزم اگه دیدی دردش از بین نرفت برو دکتر... شاید چیز مهمی نباشه.. اما دیگه خیالت راحت میشه 

باشه عزیزم درست میگی دعا کن خوب بشم کلی مریضی های دیگه دارم معده کم کاری تیرویید بخدا دیگه نمیتونم یه چیز دیگه اضافه بشه

باشه عزیزم درست میگی دعا کن خوب بشم کلی مریضی های دیگه دارم معده کم کاری تیرویید بخدا دیگه نمیتونم ی ...

😔

تیروئید و معده که خیلی مهم هستن عزیزم.. پس جتما مراقب خودت باش.. یکی از دلایل بیماریهای معده، اضطراب و تنش ناشی از ناراحتی های اطرافیان ما هست.. روزی یکساعت از محیط خانه برو بیرون.. مثل پیاده روی.. کتابخانه .. اماکن عمومی گلم.. برات آرزوی سلامتی دارم

قهرمان خودت باش
😔 تیروئید و معده که خیلی مهم هستن عزیزم.. پس جتما مراقب خودت باش.. یکی از دلایل بیماریهای معده، اض ...

کاملا درسته خواهر خدا از باعث و بانیش نگذره

ممنونم عزیزم انشاالله شماهم همیشه شاد و سلامت باشی❤