2733
2734

من 16 سالمه بعد من میخواستم یکی از دوستامو سر کار بزارم اخه ادعاش میشد خیلی ادم پاکیه بعد منو دوستم تصمیم گرفتیم یکم اذیتش کنیم کرم بریزیم بعد نقشمون این بود یه پیام بنویسیم ک مثلا بدنمونو نشون میدی پونزده دقیقه و 50 تومن میگیریم بعد من برای اینکه بتونم پیامو راحت ویرایش کنم توی شاد نوشتمش توی پیامای ذخیره شده بعد مامانم میخواست برنامه درسیمو بفرسته اونجا این پیامو دیده الان فک میکنه من ****بعد امروز تو سرچ گوشیش دیدم اگر توی گوشی دختر یک پیام بد ببینم.. خب تابلوعه پیامرو دیده حالا نمیدونم برم براش توضیح بدم ک قضیه جی بوده یا نه😞😂 اخه از دیروزه یک لحظه هم تنهام نمیزاره تو اتاقم یا از دیروز هرچی ک میخواستم گفته چشم بزار پول دستم بیاد میگیرم.از شانس گند منم چند روز میش گییر دادع بودم کارت عابر بانک میخوام الان فک میکنه بخاطر اون بوده چقد بدبختم من ای خدا😂😑💔

عجب...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین کار ب بقیه داشتی خدا دل مادرتو ازت چرکین کرد

ب تو چ مربوط اون دوستت کیه وچیه

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

همون کارتم خیلی اشتباه بوده. الانم مامانت داره حسابی غصه میخوره. برو بهش بگو و معذرت خواهی کن. بعدشم بچسب به درس و زندگیت. چه معنی داره این کارا برای دختر هم سن و سال تو. دعوات بکنم؟😶🤨

من ۱۶ سالم بود عمو پورنگ میدیدم و پف فیل میخوردم 😐😐😐

منم بخدا

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

💣😐💣

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2706