2410
2553
عنوان

راجب آیندتون چه حسی دارید؟

97 بازدید | 19 پست

من از همون بچگی حس میکردم بچم پسر میشه ی جورایی مطمئن بودم و هستم

ی دارو ساز میشم  

شوهرمم ی ادم بلند قد تقریبا لاغر تو تصوراتمه ولی قیافشو نمیتونم ببینم

منو این همه خوش بختی محالههه محالههه  

تصوراتی که راجب اینده داریداونایی که ی جورایی مطمئنید  و انگار که بهتون الهام شده احتمال به وقوع پیوستنشون بالاست 

یکی از اقواممون همیشه بازی که میکرده موقع به دنیا اوردن پسرش میمیرده مثلا 

همیشه این تصور رو داشته اخرشم پسرشو که به دنیا میاره همون لحظه فوت میشه

فکر میکنم بچه ام دختره😅😅😅

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هر چی خیره ی دخمل خوشگل

ممنون عزیز، ان شالله🌷💐🙂

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2714

خیلی حس خوبی دارم به اینده

اقامون میاد

وَنُریدُ اَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الاَرضِ وَنَجعَلَهُم اَئِمَّةً وَ نَجعَلَهُمُ الوٰرِثین   بالاخره آقامون میاد    قرار ۲۸ خرداد پای انقلاب می ایستیم
انشالله همینطور میشه

حتما اینجور میشه

وَنُریدُ اَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الاَرضِ وَنَجعَلَهُم اَئِمَّةً وَ نَجعَلَهُمُ الوٰرِثین   بالاخره آقامون میاد    قرار ۲۸ خرداد پای انقلاب می ایستیم
اقامون منظورتون امام زمانه یا همسرتون؟

من مرد هستم

اقامون همراه با اربابمون میاد

2706