2410
2553
عنوان

تورم غدد لنفاوی گردن.. کسی‌ تاحالا اینجوری شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389479 بازدید | 807 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام
من ماه ها با این مسئله زندگی کردم.........تورم غدد لنفاوی گردن همراه با درد و علائمی شبیه به توکسوپلاسموز و تب مالت رو داشتم و تب و لرز هم میکردم و خیلی دکتر رفتم ....چون در اون زمان به بچه شیر میدادم همگی به من آموکسی کلاو تجویز کردن یه مدتی بهتر میشدم و باز دوباره شروع میشد.......
اگه میتونی شماره دکتر مازیار پارسا رو پیدا کن برو پیشش ....متخصص بیماریهای عفونی هست....قبلا انگار تو خیابون جم بود ........الان کارتش رو ندارم........
در ضمن از دندونهات عکس بگیر....اگر دندان عقل نهفته داشته باشی این مساله برات پیش میاد
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
2714
رز آبی عزیز و رویا جون
ممنون از راهنمایی هاتون
انشاله که همیشه صحیح و سالم باشید
رزجون من تهران نیستم ، اما می خوام برم مشهد برای پیگیری

رویا جون خدا نی نیت و برات حفظ کنه و به سلامتی بدنیا بیاد
من هم آرزوی مادر شدن داشتم ، اما متاسفانه قسمتم نشده
و با این مریضی هم کلاً بیخیالش شدم
من تا حالا 6 بار سقط داشتم که آخریش 23 شهریور امسال بود
که دقیقاً 1 ماه بعد از سقط این مشکل غدد لنفاوی برام پیش اومد
من برای این بارداری 3 ماه قرص پردنیزولون خوردم که ایمنی بدنم بیاد پایین
چون می گفتن شاید ایمنی بدنت بالا هست و باعث سقط میشه که باز هم جواب نداد
و الان بعضی ها می گن مشکل گردنم از عوارض همون قرصه
چون این مشکل در نتیجه کاهش ایمنی بدن به وجود میاد
خواهش میکنم
به هر حال تمام آزمایشهای لازم رو انجام بده .....عکس دندون هم یادت نره
نذار هم جراحیت کنند
دکترا میخواستن این کارو با من بکنند
ولی آخرین دکتر گفت اگه با خوردن دارو کوچیکتر نشد و بزرگ شده به اندازه یک گردو یا بزرگتر باید نمونه برداری بشه
بهم گفت اگه الان این کارو بکنی فقط یک خط روی گردنت میفته و چیزی هم در این اندازه مشخص نمیشه

درد هم دارند این غده ها؟
اندازشون چقدره؟
تب و لرز نکردی؟
ورم تو دست و پا؟
کمر درد؟
شاید هم بخاطر همون داروها هست که میگی
من رفتم پیش متخصص داخلی و بیماریهای عفونی
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
سلام رزجون
شرمنده نت نداشتم

آره غدد من درد دارن و از رو همین درد بود که رفتم سونو و اندازه هاشون تو سونو 9 تا 13 میلی متر بود
که می گن اندازه طبیعیش 3 تا 4 میلی متر باید باشه
ولی دکتر غدد می گفت تا 20 میل متر نشده خطرناک نیست
تو این مدت چند بار تب و لرز داشتم که همراه با کمر درد بود ولی دکتر که رفتم گفت هیچ عفونتی نداری و بهم دارو نداد
ورم هم نه ندارم
ولی تو آزمایش هام مشخص شد که آرتریت روماتوئید دارم که یک بیماری خودایمنی التهاب مفاصل هست
دکتر غدد می گفت بی ربط نیست ، حتی قبل از آزمایش هم بهم گفت مشکل مفصلی نداری
و الان هم بهم معرفینامه داده که برم مشهد دکتر روماتولوژی
سلام
ببخش منم خیلی دیر اومدم
حتما تا الان پیگیری کردی
اینا علامت عفونت هست نمیدونم!
لبنیات محلی نخوردی؟ تب مالت هم این علائم رو داره.........
حساسیت هم باعث تورم میشه
توکسوپلاسموز هم علائمش شبیه به تب مالت هست
دندان عقل نهفته هم باعث تورم میشه
خیلی چیزا میتونه باعثش باشه

این که درد دارند خوبه.....غددی که دردناک نیستن خطرناک هستن

بیا از خودت یه خبری بده
سلام میدونم موضوع قدیمیِ اما پسر ١٤ ماه یمن هم سه ماه غدد لمفاوی گردنش متورم شده، سونو آزمایش و ام أر ای انجام بآدم و تو هیچکدوم چیز خطرناکی جز بزرک شدن غدد بخصوص سمت راست نشون نداد، دوباره هبته گذشته آزمایش خون داد که جوابش فردامیگیرم. تو این مدت چند جور انتی بیوتیک خورد و شربت بروفن که تاثری نداشت، دارم از نگرانی از پا درمیام...
2706