2726

چند روز پیش با خواهر شوهرم دعوام شد بعد هرچی دلش خواست بهم گفت منم هیچی نگفتم سریع گریه ام گرفت اومدم ب شوهرم گفتم شوهرم گفت من دخالت نمیکنم توام میخواستی از حقت دفاع کنی بعد دیدم توی واتساپ هی وضعیت تیکه انداختن میذاره دیدم اینجوری گفتم بزار منم بزارم بلکه دلم خنک شه گذاشتم ولی ندیده بود یعنی هرچی میذاشتم نگاه نمیکرد دیشب شوهرمنم خوابید منم رفتم گوشیشو برداشتم رفتم گوگل عکس دان کردم سریع گذاشتم وضعیت واتساپ حالا بیایین بقیشم بگم

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😂 باریک الله 

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
استوریهاشو نبین عزیزم  چقدر پیگیری  من حتی شماره خ شوهرم رو سیو ندارم

من ن مادرشوهرم ن پدرشوهرم کلا ازاقوام شوهرم فقدخودشوسیودارم🤣😪جاریم ک خالمم میشه روهم سیوندارم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

برا شوهرت وضعیت گذاشتی؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706