1874
2106

چند روز پیش با خواهر شوهرم دعوام شد بعد هرچی دلش خواست بهم گفت منم هیچی نگفتم سریع گریه ام گرفت اومدم ب شوهرم گفتم شوهرم گفت من دخالت نمیکنم توام میخواستی از حقت دفاع کنی بعد دیدم توی واتساپ هی وضعیت تیکه انداختن میذاره دیدم اینجوری گفتم بزار منم بزارم بلکه دلم خنک شه گذاشتم ولی ندیده بود یعنی هرچی میذاشتم نگاه نمیکرد دیشب شوهرمنم خوابید منم رفتم گوشیشو برداشتم رفتم گوگل عکس دان کردم سریع گذاشتم وضعیت واتساپ حالا بیایین بقیشم بگم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫《مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ  بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾  

زود بگو

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا شکرت😍😍😍عاشقتم  ممنونم   بخاطر معجزه ای که بعد کلی سختی بهم دادی خودت مواظبش باش   اگه  امضامو خوندی میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات  بفرستی؟      

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

😂 باریک الله 

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
2124
استوریهاشو نبین عزیزم  چقدر پیگیری  من حتی شماره خ شوهرم رو سیو ندارم

من ن مادرشوهرم ن پدرشوهرم کلا ازاقوام شوهرم فقدخودشوسیودارم🤣😪جاریم ک خالمم میشه روهم سیوندارم

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

برا شوهرت وضعیت گذاشتی؟؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
2050
بچه بازیه

اخه خیلی فوشم داد😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫《مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ  بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾  

یک مسلمون لایک کنه

بخون امضای منو خوشت اومد ریپلای کن برای مراد دلم صلوات بفرست.  تاریک ترین ساعت شب ساعتی نزدیک به سپیده دمه قدر اونیکه میگه؛"عیب نداره با هم درستش می کنیم"رو بدون، هیچ کس تو این دنیادنبالِ درست کردن نیست.همه دنبالِ چیزهای حاضر آماده‌اند وحوصله ی درست کردن رو ندارن.پروفایلم ابراهیم چلیکوله سیس من وقتی استارتر و دستشو رو میکنیم😁برای شوهرم دعا کنین کارش جور بشه خدایییی مهمونم کنین به ی صلواتوقتی یکی داره به یکی دیگه نصیحتی میده مخاطبش تو اون لحظه خودشه

چرا حرف دلتونو  با استوری میزنین🥴🥴

فقط یک شادی در زندگی وجود دارد😊دوست داشتن و دوست داشته شدن🙃❤                                                                                                                                                                                    
برا شوهرت وضعیت گذاشتی؟؟

اره  گفتم بلکه وضعیتای شوهرمو ببینه که دید هم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بقیشو گفتی لایک کن

بعد صبحی شوهرم  بیدار شد میخواست بره جای گفت یه چای بهم بده من برم تا رفت دستشویی منم رفتم حذف کنم وضیعتشو اومد گوشیو ازم گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051