2726
عنوان

بیایید یچی بمن بگید

60 بازدید | 4 پست

بچه‌ها من یخورده اضافه وزن دارم خیلی دلم میخاد کمرم باریک بشه ازچاقی خیلی بدم میاد ولی نمیدونم چرا هی امروز فردامیکنم وکاری نمیکنم احساس میکنم دیگه لاغر نمیشم قبلآ ها خیلی راحت رژیم میگرفتم کمرباریک خوش اندام بودم. راسته که میگن سن بره بالا کاهش وزن سخت ترمیشه

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 

هرکی هرچی خواست بهم بگه شاید سرعقل بیام   

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم بخوری همچی حله

البته چون روش کسایی که میگن اب میخوریم چاقرمیشیمودیدم روش غلطی بوده چون قبل وبعد اب خوردن کلی غذاو تنقلات میخورن ب هیشکیم رحم نمیکنن وکلا حافظه ماهی واری دارن😐

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728
کم بخوری همچی حله البته چون روش کسایی که میگن اب میخوریم چاقرمیشیمودیدم روش غلطی بوده چون قبل وبعد ...

نه من آب میخورم چاق نمیشم از تنقلات زیاد هست باعث وبانیش هم همسرم هست