1874
2079
عنوان

با شوهرم دعوام شد گم شد رفت بیرون

413 بازدید | 23 پست

من خیلی حساسم رو خودم خیلی 

متنفرم یکی کوچکترین بی احترامی بهم کنه

واقعا بدم میاد

بعد یه بطری آب پرت کرد جلوم گفت 

بزارش تو یخچال 

گفتم بلد نیسی بیای بدی دستم 

گفت نه نیسم

بزارش تو یحچال 

گفتم این چ طرز حرف زدنه مگ‌من نوکرتم خودت دست داری مث ادم برش دار بزارش تو یخچال 

گفت زت براچی گرفتم پس

گفتم تو کلفت گرفتی یا زن

گفت وظیفته 

گفتم برو گمشو برو حالم ازت بهم میخوره 

اونم جیغ داد کرد رفت بیرون 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

ایق اعصابم خوردههههههع دست پام داره میلرزه از اعصاب خوردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

خیلی پروعه واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اعصابش از یجا دیه خورده فک میکنه وایمیستم سرمن خالی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2064

بیخیال هندزفری بزار تو گوشت بگیر بخواب... 

دفعه دیگه هم یکم حرف گوش کن باش... 

زیادی هم حساس باشی خودت آسیب میبینی💔😐

آب در نقطه ی جوش دیگه افزایش دما نمیده...🙂.   و از حالت مایع به بخار تبدیل میشه...👐🏻انسان ها هم یک نقطه ی شکستن دارن که..💔از اونجا به بعد دیگه افزایش غم ندارن..💛ولی به انسان دیگه ای تبدیل میشن.. 🧡🍂🥀🖤  بودیم و کسی قدر ندانست که هستیم، باشد نباشیم 👌🏻  هر کس گفت فراموشم کن.. نگو چرا!، بگو شما؟؟؟؟  🧡💚.  یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!😭😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️) 
بیخیال هندزفری بزار تو گوشت بگیر بخواب...  دفعه دیگه هم یکم حرف گوش کن باش...  زیادی هم ...

بدم میا اینجوری باهام رفتار کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخدا درو روش عمرا باز کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

در کل کارت درست بود 

ولی صحبت و لحنت که حالم بهم میخوره و دعوا نه

نمیدونم شاید میشد بدون اینکه حرف بدی بهش بزنی ولی با تحکم و زبون خوش بهش میگفتی 

هم‌کارت انجام میشد هم دعوا نمیشد که اعصابت خورد بشه

اسم من ماه بی بیِ💖👸من عاشقانه خودم رو باور و دوست دارم 😍 من دختری پر جنب و جوش💥🏃‍♀️دختری ناز و شیرین😍 🍭 که به ظرافت گل است 💐و قابل ستایش💋❤ دختری که دوست واقعی ست و قلبش مملو از صداقته 💝 عاشق و متعهد❤🧿💍من ملکه زندگی خودم و ❤هستم 👸👑 دختری که همیشه موفقه💪🎇 وجنبه مثبت مسائل رو در نظر میگیره و به همه نشون میده🔍👀🥰 دختری مهربون و کامل و همیشه همراه که نمیشه خوبی و جذابی او را نادیده گرفت 😍💜من یگانه ملکهِ❤هستم دختری که به چشم خانواده و❤ بیشتر از او شایسته ستایش نیست 💖 من ارزشمند و جذاب و دوست داشتی هستم ❤👑❤خوشگل و ناز و سرسخت 👸❤خدایا متشکرم برای حالِ خوب 💫ذهنِ مثبت🧠اطرافیان خوب و قدرشناس 🤩برای خوش شانسی و خوشبختی 😍قانون جذب 😉💫من برای شخصیت قوی و عالی و حال خوب خودم شجاعانه و جسورانه میجنگم ✌💥مخاطب امضا 💖خودم💖 بماند برای یادگاری و یادآوری 😍❤ برای هم دعا و آرزوی خوب کنیم🤲❤‌مثبت بین 👀‌مثبت اندیش🧠مثبت گوباشیم👅 ومثبت بشنویم👂... با آرزوی دعای خوبِ شما ماه بی بی🙏❤در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو
2032
😐واقن نمیفهمم چرا دعوا راه انداختی ک ب اینجا برسه  شیشه رو پرت کرد برش نمیداشتی و ب کار خودت ...

بمن گف بزارش ت یخچال واقعا بدم میا مث نوکرا با دستور حرف بزنع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل کارت درست بود  ولی صحبت و لحنت که حالم بهم میخوره و دعوا نه نمیدونم شاید میشد بدون اینک ...

نمیتونم واقعا بی اعصابم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی به خودت میگی مگه نوکرتم ،اونم میگه آره دیگه  سر یه مسیله جزیی چ تنشی راه انداختی  ی ...

خوشم نمیاد دستوری حرف بزنه باهام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104

گوشیش و کارتاشو همرو جا گذاشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هر کی باشه از این رفتار و بی احترامی ناراحت میشه.آدم عقب مونده ایه که زن و به چشم نوکر میبینه ...

هزار بار سر این مسئله باهاش دعوا کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی اعتنایی بهترین راهه 😐چون گفته بزارش تو یخچال حس نوکری میده بهت؟شاید از روی راحتی گفته

ن با اخم دستوری گف وقتی اعصابص خورده اینجور میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیتونم واقعا بی اعصابم

به ضرر خودت میشه

من‌وقتی عصبانی بشم بیشتر خودم اذیت میشم

البته من تو عصبانیت حرفی نمیزنم

ولی چون واقعا حالم بد میشه نیمذارم عصبانیت پیش بیاد 

اسم من ماه بی بیِ💖👸من عاشقانه خودم رو باور و دوست دارم 😍 من دختری پر جنب و جوش💥🏃‍♀️دختری ناز و شیرین😍 🍭 که به ظرافت گل است 💐و قابل ستایش💋❤ دختری که دوست واقعی ست و قلبش مملو از صداقته 💝 عاشق و متعهد❤🧿💍من ملکه زندگی خودم و ❤هستم 👸👑 دختری که همیشه موفقه💪🎇 وجنبه مثبت مسائل رو در نظر میگیره و به همه نشون میده🔍👀🥰 دختری مهربون و کامل و همیشه همراه که نمیشه خوبی و جذابی او را نادیده گرفت 😍💜من یگانه ملکهِ❤هستم دختری که به چشم خانواده و❤ بیشتر از او شایسته ستایش نیست 💖 من ارزشمند و جذاب و دوست داشتی هستم ❤👑❤خوشگل و ناز و سرسخت 👸❤خدایا متشکرم برای حالِ خوب 💫ذهنِ مثبت🧠اطرافیان خوب و قدرشناس 🤩برای خوش شانسی و خوشبختی 😍قانون جذب 😉💫من برای شخصیت قوی و عالی و حال خوب خودم شجاعانه و جسورانه میجنگم ✌💥مخاطب امضا 💖خودم💖 بماند برای یادگاری و یادآوری 😍❤ برای هم دعا و آرزوی خوب کنیم🤲❤‌مثبت بین 👀‌مثبت اندیش🧠مثبت گوباشیم👅 ومثبت بشنویم👂... با آرزوی دعای خوبِ شما ماه بی بی🙏❤در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو
1718