2726
عنوان

من چرا نمیتونم با این قضیه کنار بیام😑😑😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 28 پست

من که لیست مینویسم. و بعد درباره اسمها با شوهرم حرف میزنم. هر اسمی من خوشم نیاد یا اون دوست نداشته باشه از لیست حذف میشه. تا الان ۷-۸ تا اسم پیدا کردیم که جفتمون توافق داریم زوشون. البته لیست اصلی بیش از ۲۰ اسم بود. 

درباره اسم هم بهش گفتم نظر کسی نپرس، چون اگر کسی از بزرگترا اسمی گفت که خوشمون نیاد ممکنه طرف ناراحت بشه از اینکه اون اسم نزاشتیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که لیست مینویسم. و بعد درباره اسمها با شوهرم حرف میزنم. هر اسمی من خوشم نیاد یا اون دوست نداشته ب ...

ما سلیقمون یکی نیس

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
وای خیلی نگرانت بودم صد بار تگت کردم 😷

وای سلام عزیزم چطوری خوبی ببخشید یه ۱۰روزی بود خونه مادرشوهرم بودم اونجام نت نبود اصلا😍😍😍😍😍

وای سلام عزیزم چطوری خوبی ببخشید یه ۱۰روزی بود خونه مادرشوهرم بودم اونجام نت نبود اصلا😍😍😍😍😍

خوبم😘

اها

پیگرت تو و نی نی بودم

ویارات بهتر شد؟

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
ما سلیقمون یکی نیس

نه، اینجوری نگو. میلیونها اسم وجود داره. هر اسمی خوشت میاد بنویس، به شوهرت هم بگو هر اسمی خوشش میاد بهت بگه که بنویسی. بالاخره یه اسمهایی پیدا میشن که توافق داشته باشید. 

نه، اینجوری نگو. میلیونها اسم وجود داره. هر اسمی خوشت میاد بنویس، به شوهرت هم بگو هر اسمی خوشش میاد ...

اون فق اسم عربی دوس داره من ترکی و فارسی