1874
2079

خداوکیلی چجور میزارین یکی دیگه اسم بچتونو انتخاب کنه؟؟؟؟

من اصن نمیتونم کنار بیام  ۹ماههههههههه من سختی بکشم این همه درد و بدبختی بکشم و خون گوشت خودم بهش بدم 

این همه مدت عذابش من بکشم  بعد اسمش یکی دیگه انتخاب کنه؟😑😂😂

اسم بچه ها جاریمو پدر شوهرم انتخاب کرده هر سه تاشونو رسم دارن یعنی

بعد من شبی شوهرم جلو خانوادش گفت اسم بچمو میخوام اسم پدربزرگشو بزارم روش محمد بزارمش

گفتم چشممممم بیا بزار 

دردش بدبختیش من دارم میکشم روزی ده بار مرگم دارم‌ میبنم هزارتا ویار و سرگیچه و کمر درد و دل درد من تحمل میکنم تو اسمش انتخاب کنی؟😑😂اصلا خیلی زورم گرفت

بمیرمم نمیزارم اسمش هیچکی انتخاب کنه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

ع اومدی 

چند وقته  دنبالت میگشتم

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی هاتون‌ رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊

اونم‌گفت بچت مال خودت هرچی میخوای بزار😂😂😂😂😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چیکار کردی با شوهرت

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی هاتون‌ رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊
2077

موافقم

((((بعد یه مدت فهمیدم مشکل نه جوش صورت هست نه ترک پوستی و...مشکل اصلی ذهن ما هست نپذیرفتن خودمون هست.اکثر خانوما برای اینکه از نظر دیگران مخصوصا (شوهر) بی نقص باشن حاضرن هرهزینه ای بپردازند ( مالی روحی جسمی)  تنها دلیلشم رسانه هست. مدل های باربی سفید بدون لک خوش فرم....و بدتر  تبلیغات های مسخره شوهر پسند شدن...شوهرت از تیرگی های بدنت بدش میاد؟؟ بیا پیج ساناز جون تا درمانش کنی..از جوش های صورتت خجالت میکشی؟ بیا تو پیجم  بهت بگم چجوری درمانش کنی.. ناخودآگاه این باور ایجاد میشه که اگه جوش داری باید خجالت بکشی اگه شکم داری مورد تمسخر قرار میگی اگه لک داری سوختگی داری و..اما برو جلو آینه خودتو ببین این بدن و این صورت در همه شرایط همراه تو بوده تو دنیا به اندازه هر آدمی سلیقه وجود داره و تو نمیتونی هرروز مطابق سلیقه یکی باشی.اما اینا به این معنی نیست که از خودت مراقبت نکنی ورزش نکنی و به خودت اهمیت ندی.من فقط میگم تغییرات طبیعی بدنت رو که به علت ژنتیک و سن و...بوجود اومده رو بپذیر..ارزش تو به افکار توست نه به ظاهرت.هیچ کسی نمیتونه باعث بشه از خودت متنفرشی...تو به کسی زیبایی بدهکار نیستی‌.اگه کسی خوشش نمیاد خب نیاد.اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست.))

والا😂

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
ع اومدی  چند وقته  دنبالت میگشتم

واقعاااااا🥰🥰😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکار کردی با شوهرت

هیچی عزیزم مشغول به زندگیم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچی عزیزم مشغول به زندگیم😂

خوبه خداروشکر 

از قبل عروسیت پیگیرت بودم

2050
خوبه خداروشکر  از قبل عروسیت پیگیرت بودم

😁مرسی عزیزم دعا کن برام زندگیم خوب شه منم عاشق شوهرم شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بدم میاد میخان اسم پدربزرگ یا مادربزرگ هاشون  بزارن

حق انتخاب اسم با مادرع

ینی ک چ

وسَطِ طَبیعتِ بِکرِ ▵چِشمات▴غرقِ ▵آرامِشم...💛 بنام خداوندی که پرسپولیس را افرید تا اس تق لال بی سرور نماند❤
بدم میاد میخان اسم پدربزرگ یا مادربزرگ هاشون  بزارن حق انتخاب اسم با مادرع ینی ک چ

😁اسمش بامنه عمرا بزارم یکی دیه انتحاب کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁مرسی عزیزم دعا کن برام زندگیم خوب شه منم عاشق شوهرم شم

هرچی صلاحه 

2104

من که لیست مینویسم. و بعد درباره اسمها با شوهرم حرف میزنم. هر اسمی من خوشم نیاد یا اون دوست نداشته باشه از لیست حذف میشه. تا الان ۷-۸ تا اسم پیدا کردیم که جفتمون توافق داریم زوشون. البته لیست اصلی بیش از ۲۰ اسم بود. 

درباره اسم هم بهش گفتم نظر کسی نپرس، چون اگر کسی از بزرگترا اسمی گفت که خوشمون نیاد ممکنه طرف ناراحت بشه از اینکه اون اسم نزاشتیم. 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زن عموم وقتی عروساش تو بیمارستانن میره سریع شناسنامه میگیرع ی عروس شارلاتان داره حتی اونم نتونست ما ...

وای چ بدددد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید میپرسم، چن سالتونه؟

نزدیک۱۸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051