2726

دخترم همش میگه این شی شیه هرچه که ببینه یامیگه مامان اینومن بخوم. یاپسرم من بزرگ شدم موهای پاهام درآمده خودم دوش میگیرم. بیرون میریم اردک میخاد. حالاشمابگیدبچه هاتون چی میگه. 

من همیشه از مامانم میپرسیدم من چجوری اومدم به دنیا اونم میگفت دعا کردیم خدا تورو داد😑

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من همیشه از مامانم میپرسیدم من چجوری اومدم به دنیا اونم میگفت دعا کردیم خدا تورو داد😑

پسرم میگه بوس میکنن بچه ازتوشکم میپره بیرون. منم میگم به همین سادگی وخوشمزه گی😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم میگه بوس میکنن بچه ازتوشکم میپره بیرون. منم میگم به همین سادگی وخوشمزه گی😂😂😂😂

🤣🤣🤣

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728