2737
2734

خودش بعد ۲۴ ساعت فعال میشه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. اگه به اسمت زده باشن و بعدش فعال کرده باشن سیم کارت از ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه تا وصل بشه اما اگه نشد اگه سیم کارتت ایرانسله از یه خط ایرانسل دیگه 700 رو بگیری اگه سیم کارت همراه اول داری باید از یه خط همراه اول دیگه 9990 رو بگیری وصل بشی از کارشناس بپرسی چون دسترسی دارن میتونن دستی برات چک کنن.

کد قفل گشای شخصی همون پین سیم کارت هستش اونو باید وارد کنی

دیگه خرید سیم کارت مثل قبل نیست simkhan.ir
2731
سلام. اگه به اسمت زده باشن و بعدش فعال کرده باشن سیم کارت از ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه تا وصل بشه اما ...

از ایرانسل من انلاین.ازشون.پرسیدم گفتن که یه کدی

بگیرم ولی هرچی میرم ارور میده گفتم بهشون گفتن چندساعت دیگه بگیر

از ایرانسل من انلاین.ازشون.پرسیدم گفتن که یه کدی بگیرم ولی هرچی میرم ارور میده گفتم بهشون گفتن چندس ...

خب یه یکم گذشت تست کن. انقد بزن تا از رو بره درست شه   

دیگه خرید سیم کارت مثل قبل نیست simkhan.ir
2738