2726

چون هم باردار بودن هم جراحی کردن 

دو تا ریسک فاکتور بزرگ برای امبولی ریه هستن اینا 

به نظرم تستای ژنتیکی انعقاد برای همه باید بدن تا با یه داروی ساده از امبولی جلوگیری بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما تو خانواده تون سابقه سقط یا لخته شدن خون دارید ؟ اگر این مشکلات رو ندارید نیاز نیست  و نک ...

ن نداریم یعنی اگه ارثیه؟ آخه آسپرین مصرف میکنم البته دکترم گفت از فردا دیگه قطعش کنم، قطع کردنش خطری نداره؟ 

ن نداریم یعنی اگه ارثیه؟ آخه آسپرین مصرف میکنم البته دکترم گفت از فردا دیگه قطعش کنم، قطع کردنش خطری ...

بله ارثیه 

اسپرین چرا مصرف می کنی ؟

تو بارداری یعنی اسپرین میخوری ؟

عزیزم من ۳ ماه اول بارداری آمبولی ریه کردم  یک هفته توccu بیمارستان قلب تهران رجایی بستری بودم 

علائم 

سرفه همراه با نفس تنگی 

تپش قلب 

قبل این علائم 

یکی از پاهام تو همون ماه دوم بارداری ورم کرد اینقدر که شبش خوابم نمیبرد پامو نمیتونستم زمین بزار بعد چند روز خود به خود خوب شد البته دکتر زنانم برام سونو پا نوشت ولی متاسفانه تو سونو لخته خون یا DVTتشخیص ندادن بعد چند روز تو یه حرکت سریع پیاده روی دچار سرفه و نفس تنگی خیلی شدید شدم که چند شب باهام بود  ولی دکتر عادی تشخیص نمیدادن اکثرا میگفتن کرونا هست ولی من تست دادم نبود 

آخرش رفتم پیش خانم دکتر نیلوفر سمیعی درمانگاه بیمارستان قلب ایشون اکو کردن بعدش منو فرستادن سیتی انژیو تو اونجا تشخیص قطعی آمبولی داده شد 

ایشالله برای کسی پیش نیاد 

ولی من حتی یکی از عاملهای آمبولی نداشتم 

مثلا 

بیتحرکی 

اضافه وزن بالا

سابقه انعقاد خون .....

ولی عزیزم از ۱۰۰۰ زن باردار ۱ زن آمبولی میشه 

نگران نباش