2733
2734
عنوان

کتک زدن همسر

629 بازدید | 51 پست

بچه ها من تقریبا هر بار میام اینجا یکی دوتا پست میبینم که یکی گفته همسرم منو زده
من اصلا فکر نمیکردم انقدر این موضوع شایع باشه
برام عجیبه
الان هر زن و شوهری تو خیابون میبینم میگم یعنی این خانم که الان تو ماشین کنار شوهرش نشسته، ممکنه تو خلوتشون ازش کتک بخوره
بعد میتونه ببخشه و به زندگی عادی برگرده
نظر شماها چیه

منم دقیقا مثل شما! فکر میکردم فقط من اینجوریم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بشدت مخالف این قضیه و عادی انگاریش هستم.یبار شوهرم زد زیر گوشم و من هم زدم .وتا طلاق هم رفتم بهش گفته بودم دست بلند کردن خط قرمزمه.خلاصه با کلی مشاوره رفتن و ابنا برگشتم اما دیگه هیچوقت دلم باهاش صاف نشد 

همه کارهای خوب دنیا چیزهای خوب دنیا مال منه .چون خودم رو دوست دارم😊
همین امروز خودمو پاره کردم خالم بیاد ببرمش پزشکی قانونی چون کبووووود بود گفت من شوهرم خوبه اگه بقیه ...

اتفاوت باید می رفت پزشکی قانونی 

پرونده درست می کرد 

نه اینکه شکایت کنه 

فقط مدرک جمع کنه

2706