2726
عنوان

مربای گیلاس

723 بازدید | 47 پست

سلام .دوستان من دیشب هسته گیلاسمو گرفتم که مربا درست کنم .شکرو ریختم روش گذاشتم یخچال که صبح بار بزارم .اونم صب کار پیش اومد زدم بیرون تازه اومدم خونه.بمونه تا فردا صب خراب میشه؟خوابم میاد..کمککککککک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دمای یخچال خوب باشه چیزیش نمیشه باید خیلی جاش خنک باشه 

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
2728
خنکه😘😘

گیلاس کیلو چند خریدی ؟

من اونروز ۳۰تومن دیدم خریدم ولی فعلا مربای بالنگ و کیوی دارم می خوام تا گرونتر نشده درست کنم البته بعضی جاها ۵۰_۶۰بود اینو دیدم خریدم ولی مهمون داشتم خیلی کم شده هستشم بگیری که دیگه خیلی کم میشه

چرا اینقدر گرون شده🙄

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
عزیزم قابل شمارو نداره از باغ بابام چیدم🤭

بابا لاکچریا 😑😁

ما یه دوست دماوندی داشتیم گیلاس داشتن مال کدوم وره گیلاس؟

بابا لاکچریا 😑😁 ما یه دوست دماوندی داشتیم گیلاس داشتن مال کدوم وره گیلاس؟

البته خودم شیرازیم اینجا مرکبات و انگور و هلو و انار و خرمالو خیلی هست

بابامینا ۱۵تومن فروختن به میوه فروشا😑😑

ماکیلو ۱۳۰ خریدیم چن روزپیش😐

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706