1874
2106
عنوان

هزینه عقد لطفا اگر میدونید بیاد

403 بازدید | 50 پست

عقد محضری و ساده و اینکه امروز همه جا بسته هست؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟   گفت موقع بدست آوردن ریال   موقع خرج کردن تومن   موقع رشوه دادن میلیون   و موقع اختلاس میلیارد    

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

مبارکه عشقم🤩❤💋🥰

برای همه دعا ‌کن🌹🌹🌹

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            

😐😐😐😐😐😐😐

یعنی از قبل نمیدونستید؟

همین امروز بله دادی و همین امروزم عقده؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2050
تو محضر معمولی فک کنم ۵۰۰  محصر خوب با پذیرایی و چندتا عکس ۳ تا ۵ ۶ تومن

ما زنگ زدیم گفت ۷۰۰

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟   گفت موقع بدست آوردن ریال   موقع خرج کردن تومن   موقع رشوه دادن میلیون   و موقع اختلاس میلیارد    
مبارکه عشقم🤩❤💋🥰 برای همه دعا ‌کن🌹🌹🌹

حالا صبر کن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2104
بسلامتی♥️♥️♥️

ممنونم عزیزدلم 😘

حالا صبر کن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چش چش😍😍😍❤❤❤

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
عزیزم مبارک باشه ان شاءالله به شادی و سلامتی التماس دعا😘😘😘😘😘😘

قربونت برم ممنونم❤

چش چش😍😍😍❤❤❤

الهی دورت بگردم 😁😁😁😁

1718