2726
عنوان

کم تحملی معده

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 31 پست
مامان من ولم کرده منم مامان ندارم😊خدا مامانتوبیامرزه عشقم

وای بمیرم 😢جداشدن؟خواستی بیاخصوصی

ممنون گلم 💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
وای بمیرم 😢جداشدن؟خواستی بیاخصوصی ممنون گلم 💋

الان میام

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات عزیزم

نشی عزیزی🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
وای بمیرم 😢جداشدن؟خواستی بیاخصوصی ممنون گلم 💋

خدانکنه گلی

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2728
دوستم میشه چند تا سوال ازتون بپرسم؟

بله بفرمایین

بله بفرمایین

پسرم دو سال و دو ماهشه یک کلمه حرف نمیزنه بردم گفتار درمان تشخیص بیش فعالی داده گفته ببرم پیش مغز و اعصاب ک‌وقت گرفتم هنوز نداده.بچه شما بهتر شده؟ میشه منو راهنمایی کنید؟

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
خیلی نگرانم خیلی داغونم دارم سکته میکنم

چرا گلم چیشده 

چرا گلم چیشده 

پسرم دو سال و دو ماهشه یک کلمه حرف نمیزنه بردم گفتار درمان تشخیص بیش فعالی داده گفته ببرم پیش مغز و اعصاب ک‌وقت گرفتم هنوز نداده.بچه شما بهتر شده؟ میشه منو راهنمایی کنید؟

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
پسرم دو سال و دو ماهشه یک کلمه حرف نمیزنه بردم گفتار درمان تشخیص بیش فعالی داده گفته ببرم پیش مغز و ...

کاش خوب میشد عالی شده شکر خدا شماهم حتما حتما ببرش خداروشکر الان بهترین موقع س زود درمان میشه این روزای و سخت و هیچ وقت دیگه یادت نمیاد بفکر عوارض داروها هم نباش باین فک کن پسرت صحبت کنه صدات بزنه نیازاشو بیان کنه. پسر من ب من میگه اسمت چیه مامانه یا میگه عشقم مامانی جونی.... انقدر شیرین زبونی میکنه ب باباش میگه مجید کوچولو کجایی😅امیدت ب خدا باشه بخدا منم این روزا رو گذروندم درکت میکنم. پسر من دو سالش نشده بود درمانش و شروع کردیم الان دو سال و نه ماهشه. بردی بیا نتیجه شو بگو منم تو خوشحالیت شریک بشم خواهری😍❤

کاش خوب میشد عالی شده شکر خدا شماهم حتما حتما ببرش خداروشکر الان بهترین موقع س زود درمان میشه این رو ...

مرسی دکتر سه شنبه بهم وقت داده. باید ببینم چی میگه.امیدوارم نتیجه بگیرم.

شما گفتار درمان هم بردی؟ 

یا فقط متخصص مغز و اعصاب بردی فقط

مرسی دکتر سه شنبه بهم وقت داده. باید ببینم چی میگه.امیدوارم نتیجه بگیرم. شما گفتار درمان هم بردی؟&n ...

ن گلم فقط دکتر مغز و اعصاب دیگه دیدم حرف افتاد نبردمش گفتار درمانی و. دو. بار ک قبلا بردم گفت تا میتونی باهاش سرو کله بزن بازی کن مدام اسم ی چی تکرار کن مثلا ماشین بچه رو بگیر دستت هی بگو این چیه ماشینه ماشینه ویهانه... 

ن گلم فقط دکتر مغز و اعصاب دیگه دیدم حرف افتاد نبردمش گفتار درمانی و. دو. بار ک قبلا بردم گفت تا میت ...

امیدوارم جواب بگیرم.دعا کن برام 

2706