2726
عنوان

مامانای که نوزاد داربن خواهش مبکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 35 پست
منم میگفتم بدنیا بیاد راحت میشم ولی تازه دنیا بیان داستان ها داریم باهاشون مثلا چرا شیر کم خورد چرا ...

افسردگی بخاطر سردی بدن هست و تغییرات هورمونی....فقط باید غذاها و خوراکی های با طبع گرم خورد

عزیزم مشهدی؟منم دوبارسقط داشتم میشه بگی چیکارکردی براسفط چه آزمایشایی دادی دکترت کی بود ممنون😢

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشهدی؟منم دوبارسقط داشتم میشه بگی چیکارکردی براسفط چه آزمایشایی دادی دکترت کی بود ممنون😢

نه تهرانم عزیزم

قبل بارداریم ازمایش ایمنی دادم 

از زمان اقدام هم شیاف استفاده کردم

روزی که ازمایشم مثبت شد آسپرین خوردم 

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
نه تهرانم عزیزم قبل بارداریم ازمایش ایمنی دادم  از زمان اقدام هم شیاف استفاده کردم روزی که ا ...

خدا دختر گلتو حفظ کنه ممنون عزیزم برام دعاکن

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
2728

سلام عزیزم خوبی من از امضات فهمیدم انگار شما سقط مکرر داشتید میتونم بپرسم دکترتون کی بود

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
سلام عزیزم خوبی من از امضات فهمیدم انگار شما سقط مکرر داشتید میتونم بپرسم دکترتون کی بود

سلام 

زهرا کمیجانی عزیزم

بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس هست مطبش

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤