1874
2079
عنوان

تاپیک ترسناک هستم😨

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 33 پست
شوهرم همش میخونه... اهان من قران هم خوندنی گاهااااا چی بشه ی صفح میخونم درجا مرده ها میان خابم یا ح ...

شاید اونا نمیزارن نماز بخونی اون کارهایی که گفتمو انجام بده حتما حتما  اون دعا هم بنداز اب رون بره 

‼از آدمی که همه دوسش دارن بترس! ‼😕هیچ ادمی نمیتونه همه رو از خودش راضی نگه داره، مگر این که یه خصلت کثیف رو تو خودش پروش بده،و اون دو روبودنه 😬
شاید اونا نمیزارن نماز بخونی اون کارهایی که گفتمو انجام بده حتما حتما  اون دعا هم بنداز اب رون ...

ن از اول همون نمازمو دوسداشتم بخونم ولی ی ماه کامل نشده بخونم...

تودلم خیلی دوسدارم بخونما نمیشه ولی...

ی چیز بگممممم...ی قضیه هس...من توخونه خودمون گاها یکی ب زبون و صدای خودم ب استغفرالله ب معصومین و...فوش میده بلافاصله تو دلم میگم خف شو خدایا ببخش منو این کیبود این حرفو زدو...

جالب اینجاس من خیلیییی از قلبم دوسشون دارم و نمیدونم چیه این حرف ی چن ثانیه تو دلم زده میشه خودبخود...و اینک همسرمم میگف برا اونماینطور شده..من نمیدونسما..همسرم یهو گف ک من اینطوری میشم ی چن وقت...بعد منم گفتم اره منم ...تابحال اصلا اینطور نبودا از امسال اینطور شده

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ن از اول همون نمازمو دوسداشتم بخونم ولی ی ماه کامل نشده بخونم... تودلم خیلی دوسدارم بخو ...

ای وای خدایا برو سوره ارحمان مزمل جن رو بخون فوت کن بخون به اب بخورش نزار احساس سنگینی کنی فقط برو 

‼از آدمی که همه دوسش دارن بترس! ‼😕هیچ ادمی نمیتونه همه رو از خودش راضی نگه داره، مگر این که یه خصلت کثیف رو تو خودش پروش بده،و اون دو روبودنه 😬
ای وای خدایا برو سوره ارحمان مزمل جن رو بخون فوت کن بخون به اب بخورش نزار احساس سنگینی کنی فقط برو&n ...

الان دارم از ترس ...

2064
 الان دارم از ترس ...

برو بخون هر طکر شده ایه ۳۳ارحمان سوره جن و مزمل

الان نمیتونممممم..میترسمفردا ظهر میخونم

باشع

2050
یعنی الان من که این تاپیک ها رودوس دارم ممکنه جذبم بشن

نه این دوستمون شبو روز بهش فکر میکنه 

ن از اول همون نمازمو دوسداشتم بخونم ولی ی ماه کامل نشده بخونم... تودلم خیلی دوسدارم بخو ...

منم اینطوریم با این که عاشق خدام ولی گاهی انگار یکی

تودلم این حرفو میزنه 

یعنی منم...

منم اینطوریم با این که عاشق خدام ولی گاهی انگار یکی تودلم این حرفو میزنه  یعنی منم...

من اصلاااا نمیخام اون حرف زده شه ۲۶سالمه تابحال نگفتم ولیچن ماهه یهویکیمیگ منم میگ خف شوووو این حرفا چیه ن..خدایا ببخش منو فلان

من اصلاااا نمیخام اون حرف زده شه ۲۶سالمه تابحال نگفتم ولیچن ماهه یهویکیمیگ منم میگ خف شوووو این حرفا ...

آره منم نمیخوام بگم ولی انگار یکی تو دلم میگه منم

۲۷سالمه