2726
عنوان

ادم میاد اینجا دلسرد میشه ....!

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 24 پست

گرفتم حقوق و شروط رو ،ثبت محضریم کردم ماشینوخودش ب نامم‌کرد بعنوان‌کادو‌من نگفتم خونه هم برای خودشه

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم میاد اینجا میگه خودکشی کنه🤕

همش حقیقت داره، مو به مو واقعیته، البته بعضی ها تاپیک های دروغین میذارن که کاملا مشخصه، ولی بیشتر این مشکلاتی که تو سایت مطرح میشه رو به چشم خودم دیدم. اوضاع گاهی از اینم بدتره

2728
شما خیلی شانس داشتی انشالله عاقبتت هم همینقد خوب باشه😊👌

نام کاربریت🤣😍

خانواده من زیاد راضی نبودن چون ۸سال ازم بزرگتره حسابی سخت گرفتن ولی کوتاه نیومد

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
موفق باشی عزیزم😁❤

😘😘😘😘مرسی گلم

باید از اول رفتارت جوری باشه که به طور خودجوش به حرفت عمل کنه. ما تا حالا دو بار خونه خریدیم که اولیش رو پدرش اول ازدواج بهمون داد و من نقشی در پرداخت پولش نداشتم، ولی همسرم از اول به نام من کرد. کسی هم جرات نکرد حرف بزنه. ولی مامان خودم که به داداشم خونه داد، گفت به نامشون نمیکنم، فقط میدم توش زندگی کنن. دلیلشم اینه که میگه اینا قدر نشناسن و... .

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

عزیزم ممکنه تاپینگ منو چک کنی؟ 

من سعی کردم باهات ارتباط بگیرم اما جواب ندادی 

گفتم واسه جدید ترین تاپینگت نظر بذارم شاید اوکی بشه 

خواستم بهت پیام بدم نیاز ب درخواست دوستی داشت 

درخواست دادم هنوز قبول نشده🌸