2726
عنوان

ادم میاد اینجا دلسرد میشه ....!

219 بازدید | 24 پست

اونایی ک تو تاپیک های ازدواج میگید توی عقد کل مهریه رو بگیرید یا حتما خونه ب اسمتون کنید یا ماشین یا زمین یا هرچی ب اضافه اینا حق طلاق و مسکن و حضانت و چیوچیوچی‌....

خداوکیلی خودتون کدوم یکی ازینا رو گرفتید ؟ 

اگرم نگرفتید و پشیمونید و فقط قصد نصیحت دارید 

ب نظرتون کی اینکارو میکنه ؟

والا مردای الان ک حداقل من میشناسم اینارو ادم بگه میگه ببخشیدا اگر ک...ون هم خواستی بگو تعارف نکن😐

ربطی هم ب عاشق بودن و نبودن طرف نداره 

اگر ب اعتماد باشه جفت طرف باید اعتماد کنن بهم ... نمیشه ک ادم تا اخر عمرش مجرد بمونه !

حرفای شما هم درسته چون اینو کسی داره میگه ک خودشم ازدواج موفقی نداشته اما خداوکیلی تو دورو اطرافتون چند نفرو میشناسید ک این چیزارو آقا قبول کنه ؟ 

افسرده شدم اینجا من

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

وااای فقط جواب داماد به خواسته های تووو😂😂😂😂😂🐎🐎🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍👍👍👌

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 
2728

احسنت👌❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسایلاشونو خونه ماشین میبرن برای خودشون

یه روز خوب میاد روزی که تمام غصه ها فراموش میشن❤🍃
😘❤

💋💋🥰🥰🤗🤗🥰🥰💋💋

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسای ...

حالا از اول زندگی ک کسی نمیدونه کی چجوریه در کل هرکسی هم از اول قبول نمیکنه چنین شرایطی رو 

بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسای ...

منظورم اینه که فقط به خاطر پول و مهریه با شوهرشون ازدواج میکنن نه به خاطر عشق

یه روز خوب میاد روزی که تمام غصه ها فراموش میشن❤🍃
2706