1874
2079
عنوان

ادم میاد اینجا دلسرد میشه ....!

211 بازدید | 24 پست

اونایی ک تو تاپیک های ازدواج میگید توی عقد کل مهریه رو بگیرید یا حتما خونه ب اسمتون کنید یا ماشین یا زمین یا هرچی ب اضافه اینا حق طلاق و مسکن و حضانت و چیوچیوچی‌....

خداوکیلی خودتون کدوم یکی ازینا رو گرفتید ؟ 

اگرم نگرفتید و پشیمونید و فقط قصد نصیحت دارید 

ب نظرتون کی اینکارو میکنه ؟

والا مردای الان ک حداقل من میشناسم اینارو ادم بگه میگه ببخشیدا اگر ک...ون هم خواستی بگو تعارف نکن😐

ربطی هم ب عاشق بودن و نبودن طرف نداره 

اگر ب اعتماد باشه جفت طرف باید اعتماد کنن بهم ... نمیشه ک ادم تا اخر عمرش مجرد بمونه !

حرفای شما هم درسته چون اینو کسی داره میگه ک خودشم ازدواج موفقی نداشته اما خداوکیلی تو دورو اطرافتون چند نفرو میشناسید ک این چیزارو آقا قبول کنه ؟ 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟   گفت موقع بدست آوردن ریال   موقع خرج کردن تومن   موقع رشوه دادن میلیون   و موقع اختلاس میلیارد    

وااای فقط جواب داماد به خواسته های تووو😂😂😂😂😂🐎🐎🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

👍👍👍👌

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

افسرده شدم اینجا من

ادم میاد اینجا میگه خودکشی کنه🤕

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟   گفت موقع بدست آوردن ریال   موقع خرج کردن تومن   موقع رشوه دادن میلیون   و موقع اختلاس میلیارد    
2077

احسنت👌❤

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
وااای فقط جواب داماد به خواسته های تووو😂😂😂😂😂🐎🐎🐎🐎

ن خودم میگم واقعا اگه طرف اینو بگه هم حق داره 😂

بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسایلاشونو خونه ماشین میبرن برای خودشون

یه روز خوب میاد روزی که تمام غصه ها فراموش میشن❤🍃
2050
😘❤

💋💋🥰🥰🤗🤗🥰🥰💋💋

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسای ...

حالا از اول زندگی ک کسی نمیدونه کی چجوریه در کل هرکسی هم از اول قبول نمیکنه چنین شرایطی رو 

بعضی زنا خیلی عوضین خونه ماشین به اسمشون میکنن بعدا اب از سر که گذشت از شوهرشون طلاق میگیرن همه وسای ...

منظورم اینه که فقط به خاطر پول و مهریه با شوهرشون ازدواج میکنن نه به خاطر عشق

یه روز خوب میاد روزی که تمام غصه ها فراموش میشن❤🍃
من شوهرم دو دونگ از خونش زد به اسمم با ۱۱۰ تا سکه      خب اونا قبول نکنن ماکه مجبور ن ...

منم نگفتم هیچکس اینکارو نمیکنه استثنا هست 

2104
گرفتم حقوق و شروط رو ،ثبت محضریم کردم ماشینوخودش ب نامم‌کرد بعنوان‌کادو‌من نگفتم خونه هم برای خودشه

شما خیلی شانس داشتی انشالله عاقبتت هم همینقد خوب باشه😊👌

💋💋🥰🥰🤗🤗🥰🥰💋💋

❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘

ادم میاد اینجا میگه خودکشی کنه🤕

همش حقیقت داره، مو به مو واقعیته، البته بعضی ها تاپیک های دروغین میذارن که کاملا مشخصه، ولی بیشتر این مشکلاتی که تو سایت مطرح میشه رو به چشم خودم دیدم. اوضاع گاهی از اینم بدتره

2051