2726
عنوان

فشار خون بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 21606 بازدید | 34 پست
هفته پیش رفته بودم واسه چکاپ که دکتر گفت فشارت بالاست(البته من تو مطب یکم استرس می گیرم). قرص داد گفت دو روز فشارتو بگیر اگه بالا بود قرصارو نصفی صبح نصفی شب بخور. منم از فرداش هر چی فشارمو گرفتم کمتر از ١٢ بود. البته یکم فشار کوچیکم زیاد بود. اونم خیلی کم. اما باز امروز از صبح فشارم رفت بالا. که رفتم مطب دکتر هم با فشار سمج خودش هم با مال خودم گرفت زیاد بود. اومدم خونه یکم پایین اومده فشارم اما باز فشار کوچیکم باز بالاست.
👼🏻❤️ گر نگهدار من آن است که من می دانم........ شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤️👼🏻
استرس،تند راه رفتن؛دویدن قبل چک کردن فشارخون رو فشارخون تاثیر میذاره.حتی خوردن و نوشیدن. بنظرم استرستو کم کن اینبار میری دکتر و رعایت کن بعد فشارتو یهو نگیره بعد رسیدن.ایشالا که کم میشه. ولی اگر دکتر گفته دیدی پایین نیومد دارو مصرف کن حتما مصرف کن.چون دکترت شرایطتو بهتر از هرکسی بهش اگاهی داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان باز می گیرم ١٢/١ رو ٨/٧ هست. فقط موندم چرا اینقدر زود فشارم بالا رفته. هفته ١٥ آخه خیلی زوده. هر چی تو اینترنت گشتم همچین موردی پیدا نکردم
👼🏻❤️ گر نگهدار من آن است که من می دانم........ شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤️👼🏻
عزیزم منم فشارخون باردارى داشتم ماههاى اول فشارم همش بالا بود حتى از ١٤ هم بالاتر میرفت دکترم از همون اول بهم اسپرین داد قرص فشار نداد خلاصه وارد سه ماهه دوم شدم فشارم خوب شد البته من نمک حذف کردم شدیداااااا رعایت میکردم چون میدونستم فشار از همههههه چى تو باردارى خطرناکتره ، با غذات همیشه لیمو ترش بخور ، اب زیااااااد بخور ، ماست و کلسیم زیاد بخور ، خلاصه سه ماهه سوم فشارم دوباره رفت بالا و تحت کنترل بیشترى قرار گرفتم هرهفته ازمایش دفع پروتیین میدادم یکى دوبار منفى شد بعد دوباره از میدادم مثبت شد اما مقدارش کم بود دکترم گفت اماده باش هر روز فشارتو کنترل کن و دو بار هم ان اس تى دادم ، به دکترم گفتم اصلاااا ریسک نکنه اگه لازمه بچه رو زودتر در بیاره و بخاطر چند روز دیرتر جون بچه بخطر نیوفته دکترمم گفت اصلا ریسک نمیکنه و ترجیح میده زودتر سزم کنه دیگه تا هفته ٣٧ دوام اوردم هرچند دفع پروتینم کم بود اما من شدیدا از عواقب مسمویت میترسیدم و خودمم مایل بودم زودتر بچه بدنیا بیاد دیگه هفته ٣٧ دکترم گفت هرروز برم فشارمو چک کنم و به محض اینکه از ١٤ رو نه بالاتر رفت برم بیمارستان بسترى بشم و منم همین کار کردم ، و خوشحالم با تعصب بیجا سر اینکه مثلا بچه رو تا لحظه اخر نگه دارم که بیشتر وزن بگیره جون پسرمو بخطر ننداختم و قطعا اگه لازم بود حتی حاضر بودم بازم زودتر زایمان کنم ، اینارو گفتم که هم نترسى هم تعصب بیجا نداشته باشى و هم خیلییی مراقب باشى ،استراحت زیاد بکنى فعالیت فشار میبزه بالا ، تو سایت هم نیا استرس میگیرى ، من تو باردارى از بس تو سایت میومدم استرس داشتم شدید همش فکر میکردم پسرمو از دست میدم اخه چندهفته به زایمانم. یکى تاپیک زده بود هفته اخر بارداریش بچه اش میمیره که بخاطر مسمومیت باردارى بوده و پزشکش نفهمیده بو
فقط رعایت کننننن ، تو محیطهاى شلوغ نباش ، اگرم دکترت خوب نیست برو زیر نظر یه دکتر خوب ، مراقب خودت باش ایشالا بسلامت زایمان میکنى ، دکترم میگفت جدیدا فشارخون باردارى خیلی زیاد شده. میگفت ند مورد هم تو هفته ٣٣ بدنیا اورده بخاطرش که خوشبختانه بچه سالم بوده
مرسی بابت کمک ها و دلگرمی هاتون. با دکترم تماس گرفتم گفت که فشار بارداری قبل از هفته بیستم به حساب نمیاد. و گفت که فشار نرمال برام باید کمتر از ١٤ رو ٩ باشه که خدا رو شکر تو خونه هرچی فشارمو می گیرم ١٢ رو ٨/٥ می شه. فعلا قرصو از امشبً شروع کردم تا ببینم چی می شه.
والا من از اولش فشار خون داشتم من کمه کمش روی 14 بود.من هفته 36 سزارین شدم.ولی حواست باشه بالا نره همین میتل دوپا بخور که کنترل بشه.من از بس ترسوندنم نخوردم که روی مغز بچه تاثیر میذاره اینا ولی حتما بخور.

قصد ترساندن شما ندارم اما اولین علت مرگ و میر در بین ایرانین بیماری های قلبی و عروقی است،که اصلی ترین دلیل آن بیماری فشار خون بالا و  افزایش کلسترول خون در دیواره های رگ ها است  یه نوع قارچ دارویی به اسم قارچ گانودرما وجود داره که توی بازه حداکثر 5 ماه بیماری فشار خون رو  با هر شدتی درمان میکنه.اگه دوست دارین بیماریتون درمان بشه با شماره 09160293532 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدم.

بببین فشارخون باید ببینی از چی می شه . یعنی باید علتشو بدونی. دختر خاله من به خاطر اضافه وزنش فشار خون بارداری داشت. دکترش با رژیم درمانی خوبش کرد. خدا رو شکر الان هم خودش سالمه هم بچش. منم خودم داشتم ولی نه زیاد. به نظرتون ارثی می تونه باشه؟ دکترمون ولی خدایی خیلی خوب. دکتر مژگان بیک زاده

2706