2726
عنوان

فشار خون بارداری

21606 بازدید | 34 پست
سلام. دوستان من هفته ١٥ بارداری هستم. امروز رفتم دکتر و متوجه شدم فشارم بالاست. (١٤). دکتر بهم متیا دوپا داد. می خواستم بدونم کسی بوده که اینقدر زود فشار خونش بالا رفته باشه؟ آیا خطر سقط وجود داره؟
👼🏻❤️ گر نگهدار من آن است که من می دانم........ شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤️👼🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم که هفته ی دهمم دکترم فشارمو گرفت گفت خوبه ولی بنظرمیرسه مستعد هستی وکلی منو ترسوند.بعد گفت چیزای شور وچرب اصلا نخور.ولی من عاشق تمر ولواشک وچیزای ترشم.چکارکنم دست خودم نیست شکموم
خدایا به امید تو؛نه به امید خلق روزگار...
فشارخون بارداری که از هفته 20به بعد ایجاد بشه همراه با دفع پروتیین در ادرار بهش پره اکلامپسی یا مسمومیت حاملگیه اولیه میگن. اگر الان قبل هفته 20فشارت بالاس ربطی به بارداری نداره.رعایت کن رژیم غذاییتو ایشالا اوکی میشه.
آهان.شاید دفع پروتیین داشتی.نمیدونم چرا این حرفو زده فقط میدونم اصلا قابل پیش بینی نیس که کی قراره فشارخون بگیره تو بارداری یا نه.حتی پره اکلامپسی هم قابل پیش بینی نیس. فقط بعضی عوامل موثرن تو ایجادش.مثلا سن بالای مادر و ...
2706